TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Instagram’ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram’ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram'ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram’ın Direct from Instagram isminde ki uygulaması mobil cihazlar için yayınlandı. İşte detaylar.

Instagram’ın Direct from Instagram isimli mesajlaşma uygulaması Türkiye App Store‘unda indirime sunuldu. Instagram, geçtiğimiz günlerde aynı Facebook‘un yaptığı gibi normal uygulamadan ayrı Messenger uygulaması gibi bir uygulama tanıtacağını açıklamıştı. Direct adını alacak olan uygulama; açıklamalara göre ilk olarak TürkiyeİtalyaİsrailŞiliPortekiz ve Uruguay‘da kullanıma sunulacaktı.

Instagram'ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram’da Facebook Gibi Oluyor

Türkiye App Store‘unda Direct from Instagram adı verilen uygulama ücretsiz olarak yerini aldı. Şuanda sadece Apple cihazlar için yayınlandı. Ancak yakın zamanda da Android cihazlar için geleceği kesin. Bu uygulama ile Facebook’ta olduğu gibi Messenger uygulaması olmadan mesaj işlemlerini gerçekleştiremiyoruz. Instagram’da da aynı bu durum olacak. 2018 yılında mesajlaşmak için zorunlu kılınacak bir uygulama olacağını belirtelim. Instagram’ın Direct from Instagram uygulamasını Apple cihazlarınıza indirmek için tıklayın.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bunu da Gördük! Puma’dan 650 Liralık Oyuncu Çorabı

Buğra Noyan

Xiaomi, Bir Ay Boyunca Müşterilerinin Ürünlerini Ücretsiz Onaracak ve Bakımını Yapacak

Buğra Noyan

​Intertraffic İstanbul 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.