Instagram'ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında! - TeknoDiot.com

Instagram’ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Abone Ol 

Instagram’ın Direct from Instagram isminde ki uygulaması mobil cihazlar için yayınlandı. İşte detaylar.

Instagram’ın Direct from Instagram isimli mesajlaşma uygulaması Türkiye App Store‘unda indirime sunuldu. Instagram, geçtiğimiz günlerde aynı Facebook‘un yaptığı gibi normal uygulamadan ayrı Messenger uygulaması gibi bir uygulama tanıtacağını açıklamıştı. Direct adını alacak olan uygulama; açıklamalara göre ilk olarak TürkiyeİtalyaİsrailŞiliPortekiz ve Uruguay‘da kullanıma sunulacaktı.

Instagram'ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram’da Facebook Gibi Oluyor

Türkiye App Store‘unda Direct from Instagram adı verilen uygulama ücretsiz olarak yerini aldı. Şuanda sadece Apple cihazlar için yayınlandı. Ancak yakın zamanda da Android cihazlar için geleceği kesin. Bu uygulama ile Facebook’ta olduğu gibi Messenger uygulaması olmadan mesaj işlemlerini gerçekleştiremiyoruz. Instagram’da da aynı bu durum olacak. 2018 yılında mesajlaşmak için zorunlu kılınacak bir uygulama olacağını belirtelim. Instagram’ın Direct from Instagram uygulamasını Apple cihazlarınıza indirmek için tıklayın.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

 

Göz atın:   Instagram'a WhatsApp Benzeri Mesaj Özelliği Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu