Instagram’ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram’ın Direct from Instagram isminde ki uygulaması mobil cihazlar için yayınlandı. İşte detaylar.

Instagram’ın Direct from Instagram isimli mesajlaşma uygulaması Türkiye App Store‘unda indirime sunuldu. Instagram, geçtiğimiz günlerde aynı Facebook‘un yaptığı gibi normal uygulamadan ayrı Messenger uygulaması gibi bir uygulama tanıtacağını açıklamıştı. Direct adını alacak olan uygulama; açıklamalara göre ilk olarak TürkiyeİtalyaİsrailŞiliPortekiz ve Uruguay‘da kullanıma sunulacaktı.

Instagram'ın Mesajlaşma Uygulaması Yayında!

Instagram’da Facebook Gibi Oluyor

Türkiye App Store‘unda Direct from Instagram adı verilen uygulama ücretsiz olarak yerini aldı. Şuanda sadece Apple cihazlar için yayınlandı. Ancak yakın zamanda da Android cihazlar için geleceği kesin. Bu uygulama ile Facebook’ta olduğu gibi Messenger uygulaması olmadan mesaj işlemlerini gerçekleştiremiyoruz. Instagram’da da aynı bu durum olacak. 2018 yılında mesajlaşmak için zorunlu kılınacak bir uygulama olacağını belirtelim. Instagram’ın Direct from Instagram uygulamasını Apple cihazlarınıza indirmek için tıklayın.

 

Göz atın:   Facebook Messenger ve Instagram Doğrudan Sohbetleri 2022'ye Kadar Şifrelenmeyecek
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu