İnternet HaberleriSosyal Medya HaberleriTeknoloji Haberleri

Instagram’dan Yeni Büyük Özellik!

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram’a yeni büyük bir özellik geldi.

Instagram’ı Facebook satın aldıktan sonra yenilik üstüne yenilik, özellik üstüne özellik getirdi. Instagram‘ın şuanda kullanılan popüler özelliklerinden bira tanesi de canlı yayın özelliği. Ülkemizde ve dünyada epeyce kullanılan bu canlı yayın özelliği daha da geliştirildi.

:: Çinli Firma Chuwi’den Çakma MacBook Air!

:: Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (23-27 Ekim)

Instagram'dan Yeni Büyük Özellik! İnternet Haberleri Sosyal Medya Haberleri Teknoloji Haberleri

Instagram, artık arkadaşlarınız arasında da canlı yayın yapabileceksiniz. Daha detaylı anlatalım. Bir süredir test edilen arkadaşlarınızla birlikte canlı yayın yapma özelliği sonunda Instagram’a gelmiş bulunuyor. Aynı anda en fazla bir arkadaşınızla daha canlı yayın yapmanıza olanak sağlayan bu özellikle birlikte, Instagram canlı yayınları kullanım alanını oldukça arttıracak gibi.

Skype‘da arkadaşınızla görüşürcesine aynı o işlemi Instagram üzerinden de yapabileceksiniz. Peki bu özelliği nasıl kullanacağız? Hemen anlatalım. Instagram’ı iPhoe kullanıyorsanız App Store‘dan veya Android işletim sistemi olan akıllı telefon kullanıyorsanız eğer Play Store üzerinden güncelleyip, ardından da her hangi bir canlı yayın başlatmanız yeterli. Ardından sizi izleyenleri canlı yayına listeden davet etmek için sağ alttaki ikona tıklayıp arkadaşınızla birlikte canlı yayın keyfine başlayabilirsiniz.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı