Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Gelecek! | TeknoDiot.com
arama

Instagram’a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!

Instagram'ın güncellenen uygulama paketinde görüntülü ve sesli arama özellikleriyle alakalı dosyalara rastlandı.
Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Furkan Sarı Furkan Sarı

Instagram’ın güncellenen uygulama paketinde görüntülü ve sesli arama özellikleriyle alakalı dosyalara rastlandı.

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan söylentiler, görsel odaklı sosyal paylaşım platformu Instagram‘ın video ve sesli arama özellikleri üzerinde çalıştığı yönündeydi. Instagram ve Instagram Direct için hazırlanan yeni Android uygulamalarında, bu özelliklere dair izlere rastlandı!

Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!

GÖRÜNTÜLÜ ARAMA DOSYALARINA RASTLANDI

Uygulama paketini (APK) inceleyen bağımsız geliştiriciler, sesli ve videolu arama özellikleriyle alakalı ‘call.png’, ‘video_call.png‘ ve ‘action_call.png‘ isimli görsel dosyalara rastladı.

Uygulama geliştiricileri, yeni özellikleri devreye sokmadan önce ilgili dosyaları önceki sürümlerde uygulamalarına yerleştirebiliyor. Tahminler, Instagram‘ın sonraki sürümlerinde sesli ve görüntülü arama özelliklerini en kısa sürede İNSTAGRAM platformuna ekleyeceği yönünde yoğunlaşıyor.

RAKİBİ 3 YILDIR KULLANIYOR

Instagram'a Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği Yolda!

Instagram‘ın sesli ve görüntülü arama özelliklerini devreye sokmaya hazırlanması sürpriz değil. Sosyal Ağda milyonların beğenisini kazanmış popüler uygulama SnapChat, zaten hali hazırda bu özelliği 3 yıldır bünyesinde barındırıyordu.. Çoğunluk her ne kadar İnstagram kullanmayı tecih etse de, SnapChat, İnstagram’dan bir adım önde. İnstagram’ın bu durumdan kurtulması için yeni atılımlar ve yeni özellikler kullanıcılara sunması gerekecek..

Sosyal Medya’da TeknoDiot