Instagram Kişileri Messenger'da - TeknoDiot.com

Instagram Kişileri Messenger’da

Abone Ol 

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları olan Facebook ve Instagram’dan değişik bir özellik. Instagram kişileri Messenger’da.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünyanın en çok kullanılan temel sosyal medya mecraları olan Facebook ve Instagram kişilerini Messenger‘a aktarmanın kolay yolu için bir proje üstünde çalışmalara başladı. bu  proje sadece Facebook ve Instgram medyaları için geliştirilmekte. Projenin sonunda Instagram rehberiniz direk Messenger‘a aktarabileceksiniz.

Messenger‘da  kişiler sekmesine girdiğimizde Instagram‘a bağlan şeklinde yeni bir seçenek karşımıza çıkmakta bu seçenek sayesinde Instgram‘da ki kişilerinizi doğrudan Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Messenger‘a aktarabileceksiniz. Bu özellik yeni kayıt olacak bir kullanıcı iseniz kayıt ekranında bu özelliği kullanabiliyorsunuz.

Instagram Kişileri Messenger'da

https://teknodiot.com/haftanin-en-fazla-indirilen-filmleri-2-5594.html

Projede sadece Instagram’daki ortak kişileriniz Messenger uygulamasına aktarılmakta bununla birlikte Messenger’da spam yemeniz engelleniyor. Facebook, Instagram’ı satın aldığı dönemden sonra sosyal platformlarını birbirine yakınlaştırarak ortak bir yaşam alanı oluşturma adımlarını atıyor tahminimizce yakında Facebook, Instagram birbirine entegre edilerek ortak bir platform haline getirecek. Messenger indir

Göz atın:   Facebook ve Twitter, Trump Hakkında Ölüm Paylaşımlarını Kaldıracak

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!