Instagram İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda!

Dünyada kullanılan en popüler sosyal medya sitelerinden bir tanesi olan Instagram’da yeni bir güncelleme yolda.

Yepyeni özellik barındıran Instagram büyük bir güncelleme almak üzere. Popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’a yeni bir güncelleme ile büyük bir yenilik gelecek gibi. Instagram, yılbaşı temalı büyük bir güncelleme alacak. Güncellemeyle beraber kullanıcılara birçok yeni filtre, efekt ve animasyon sunulacak.

Instagram İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda!

Instagram İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda!

https://teknodiot.com/instagramin-mesajlasma-uygulamasi-yayinda-7390.html

V26 kod adlı yılbaşı güncellemesiyle birlikte kullanıcıları hikayeler kısmında daha farklı özellikler karşılayacak. Bu gelecek özelliklerin daha da detaylarına bakalım isterseniz. üç yeni festival filtresi, buzlu cam efekti, tatil makyajı ve dijital konfeti animasyonu gelecek. Ek olarak, çıkartmalar kütüphanesine penguenler, kar taneleri, buz patenleri, kış kıyafetleri ve daha birçok Noel temalı çıkartma eklenecek. Kullanıcıların hayli hoşuna gidecek gibi görünüyor.

Superzoom efekti için yeni sesler seçilebilecek, ayrıyetten hikayelerdeki emojiler ve çıkartmalar için metin tabanlı bir arama özelliği de kullanıcılara sunulacak. En önemli özelliklerden biri de Instagram’da bulunan DM yani direct mesaj olayı da kalkara bir başka uygulama üzerinden kullanıma sunulacak. Yanni Facebook’da mesajlaşmak için Messenger uygulamasına nasıl ihtiyacımız varsa Instagram’da da aynısı olacak. Mesajlaşma özelliğini, Facebook Messenger gibi “Direct” adıyla farklı bir uygulama olarak.
Android için instagram indir

Göz atın:   Instagram Lite Duyuruldu: 573 KB Boyutunda
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu