Instagram Hikayeleri İçin Müzik Dönemi

Instagram Hikayelere Süper Yenilik Daha!

Abone Ol 

Instagram durmak bilmiyor ve son zamanlarda atağa geçerek çok yenilikler ekliyor. IGTV ve Lite sürümlerinin tanıtımı oldukça kullanıcılar tarafından sevinilen özelliklerdi. Şimdi ise hikayeler (story) kısmına aslında herkesin beklediği bir özellik eklendi: Müzik!

takipçi satın al
takipçi satın al

Instagram hikayeler özelliği kullanıcılar tarafından oldukça fazla kullanılan bir servis olmayı başarmıştı. Snapchat’i solladığı kesin. Instagram, dün veri tüketimini azaltan Instagram Lite sürümünü duyurdu. 400 milyon kişi tarafından kullanılan Instagram Hikayeler’e, müzik eklemek artık mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”20062″]

Hikaye olarak paylaşılacak olan bir fotoğrafa veya videoya müzik eklemek içinçıkartmalar bölümünde yer alan Müzik seçeneğine tıklamak yeterli. Daha sonra telefonunuzda yer alan müziklerden seçerek hikayeniz müziği ekleyebiliyorsunuz. Müzik kısmına geldiğimiz zaman popüler olanları listeleyebilirsiniz. Ayrıca, bir şarkıyı eklemeden önce dinleyebilirsiniz.

Instagram Hikayelere Süper Yenilik Daha!

Özellikle kamerayı açtıklarında kayıt düğmesinin altındaki yeni “Müzik” seçeneğine geçiş yaparak videoyu kaydetmeden önce müzik seçimi yapabilirler. Paylaşımı yaptıktan sonra sizi takip eden  arkadaşlarınız ise, şarkı ve sanatçı adını gösteren bir etiket görüyorlar. Şuanda sadece iOS işletim sistemi cihazlarda mevcut. Ancak yakın zamanda Android cihazlar içinde geleceği konuşulmakta.

Göz atın:   Instagram’dan Yeni Canlı Yayın Özellikleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL