TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Instagram Hikayeler İki Yeni Özellikle Güncellendi!

Instagram Hikayeler İki Yeni Özellikle Güncellendi!


Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram’dan yenilik. Instagram, yepyeni özelliklerle güncellendi.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram’dan yenilik. Her geçen gün popülaritesini daha da arttıran Instagram, yepyeni özelliklerle güncellendi. Instagram Hikayeler özelliğine Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar adı verilen iki oldukça önemli yenilik getirildi.

Instagram Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar özelliği kullanıma sunuldu!

Instagram Hikayeler İki Yeni Özellikle Güncellendi!

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Instagram, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Bu bağlamda sürekli yeni özellikleri kullanıma sunan popüler sosyal medya uygulaması, bugün Hikayeler için iki yeni özelliği kullanıma sundu.

Hikaye Arşivi ve Hikayelerde Öne Çıkanlar olarak adlandırılan bu yeni özellikler 2013 yılından bu yana Instagram profillerinde yapılan en büyük güncelleme olarak dikkat çekti. Bu yenilikle birlikte insanlar artık hikayelerinde paylaştıkları en sevdikleri anlarını kaydedebilecek ve profillerinde gösterebilecek.

Yani Hikaye Arşivi adı verilen özellik sayesinde mevcut arşiv özelliğine artık hikayeler de kaydedilebilecek. Ayrıca kaydedilen hikayeler daha sonra gönderi veya hikaye olarak ya da profilde Hikayelerde Öne Çıkanlar arasında paylaşılabilecek.

Bir diğer yenilik olan Hikayelerde Öne Çıkanlar özelliğiyse, profilde biyografinin altında yeni bir yerde yer alacak. İnsanlar, diledikleri sayıda öne çıkarmak istedikleri hikayeleri bu yeni özellik sayesinde paylaşabilecek.

Tüm bunların yanı sıra önümüzdeki günlerde Instagram’ın tıpkı Twitter’ın Retweet özelliği gibi Repost özelliğini kullanıma sunması bekleniyor.

Kaynak: SDN

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Latest Microsoft Leak Reveals Mysterious New Surface

Buğra Noyan

Huawei İçin Üzücü Durum Bu Yıl Gerçekleşecek

Buğra Noyan

TP-Link’in Yeni Powerbank’ı Türkiye’de

Umut Bilgen

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.