Instagram, Boomerang ve Hikayeler İçin Yeni Özellikleri Test Ediyor - TeknoDiot.com

Instagram, Boomerang ve Hikayeler İçin Yeni Özellikleri Test Ediyor

Instagram’ı kullanıyorsanız, şirketin en az birkaçı olmak üzere, Boomerang ve ayrıca Layout for Stories gibi mevcut özellikleri için bir takım yeni özellikleri test ettiğini öğrenmek isteyebilirsiniz.

Wong’a göre, Boomerang’da yapılan değişikliklerden bazıları, her döngünün sonunda duraklayan, her döngünün sonunda kıpırdayan Dinamik, normal Boomerang, Duo ve Duo’nun daha yavaş bir sürümü olan Slowmo’yu durduran yeni bir Hold özelliği içeriyor 2 tanesi Boomerang kliplerini normal sürümlerden daha yavaş ve daha hızlı hale getirecek.

Boomerang’da yapılan değişikliklere ek olarak, Wong ayrıca Hikaye Düzeninde değişiklikler yaptıklarını da buldu.

Boomerang ve Hikayeler İçin Yeni Özellik

Instagram, Boomerang ve Hikayeler İçin Yeni Özellikleri Test Ediyor

Bilinmeyenler için Layout, Instagram tarafından yayımlanan ve kullanıcıların fotoğraflarını bir araya getirmelerini sağlayan bağımsız bir uygulamadır. Wong’a göre Instagram, Stories’le uyumlu olacağı yeri test ediyor, bu da dört gözle beklediğimiz bir şey.

Bu değişikliklerin ne zaman yayınlanması beklendiği konusunda bir söz yok, ancak hevesli bir Instagrammer iseniz, dikkat etmeniz gereken bir şey olabilir.

Göz atın:   2021'de Yayınlanması Beklenen 6 Yeni WhatsApp Özelliği

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu