Instagram, Beklenen Özelliği Devreye Sokuyor!

Instagram, Beklenen Özelliği Devreye Sokuyor!

Abone Ol 

Dünyanın en büyük sosyal medya mecralarından biri olan Instagram’a beklenen bir yenilik daha geliyor. Instagram’ın Facebook tarafından satın alındıktan sonra değiştirilen algoritması yeniden eski haline dönüyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Instagram eski haline geri geliyor. Instagram, kronolojik gösterim geri geliyor. Uzun süredir kullanıcılar tarafından ciddi anlamda şikayetler almıştı ve bu kararı verdiler. Gerçekten doğru bir karar olduğunun altını çizebiliriz. Yeni algoritma en son takip ettiğiniz ya da yakın zamanda etkileşime girdiğiniz kullanıcıların gönderilerini ön plana çıkarırken, diğer kişilerin paylaşımlarını ise listenin en altlarına doğru itiyordu. Bu da birçok kişinin paylaşımlarının görüntülenememesine yol açıyordu.

[ilgiliicerik icerik_id=”13265″]

Yoğun talep üzerine Instagram eski sisteme geri geliyor. Instagram dün itibaren eski algoritmanın beta testleri başlatıldı. Sınırlı sayıda kullanıcı ile bu testler bir süre daha devam edeceğinin altını çizelim. Instagram bunu çok önceden hiç değiştirmeyecekti veya da önceden geri getirmesi gereken bir özellikti. Ancak bu sayede kullanıcılar daha da seveceklerdir. Yakın zamanda uygulamanın sevdiğimiz hali geri dönecek.

Göz atın:   Instagram Kullanıcıların Hoşuna Gidecek Özellik Test Ediliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL