«
Injustice 2, Bu Hafta Ücretsiz Oluyor! Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Netherrealm kanatları altında geliştirilen, çıktığı günden itibaren popüler olan Injustice 2 oyunu bu hafta ücretsiz oyuncular ile buluşuyor.

Popüler oyun Injustice 2, 16 Nisan tarihine kadar PlayStation ve Xbox için ücretsiz olarak oynanabilecek. Injustice 2‘yi henüz denemediyseniz ve bir PlayStation 4 veya Xbox One oyun konsollarından birine sahipseniz bu haberimiz size göre. Warner Bros. Interactive oyun için ücretsiz deneme sürümünü yayınladı ve bu sayede oyunun neye benzediğini görme şansına sahip olabileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15364″]

Injustice 2’i  indirien oyuncular 14-16 Nisan tarihleri arasında ücretsiz deneme sürümünü indirerek oyunun büyük bir kısmını oynayabilecekler. Injustice 2’nin hikaye modu ile sınırlı olsa da DLC karakterleri haricindeki tüm karakterlere erişiminiz olacak ve çevrimiçi çok oyunculu maçlar da yapabileceksiniz. Son olarak şunu da belirtelim, Injustice 2 geçtiğimiz yılın başlarında PlayStation 4Xbox OneiOS ve Android için, 30 Kasım’da ise PC için yayınlanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”15314″]


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *