TeknoDiot
     
     
     

Injustice 2, Bu Hafta Ücretsiz Oluyor!

Injustice 2, Bu Hafta Ücretsiz Oluyor!

Netherrealm kanatları altında geliştirilen, çıktığı günden itibaren popüler olan Injustice 2 oyunu bu hafta ücretsiz oyuncular ile buluşuyor.

Popüler oyun Injustice 2, 16 Nisan tarihine kadar PlayStation ve Xbox için ücretsiz olarak oynanabilecek. Injustice 2‘yi henüz denemediyseniz ve bir PlayStation 4 veya Xbox One oyun konsollarından birine sahipseniz bu haberimiz size göre. Warner Bros. Interactive oyun için ücretsiz deneme sürümünü yayınladı ve bu sayede oyunun neye benzediğini görme şansına sahip olabileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15364″]

Injustice 2’i  indirien oyuncular 14-16 Nisan tarihleri arasında ücretsiz deneme sürümünü indirerek oyunun büyük bir kısmını oynayabilecekler. Injustice 2’nin hikaye modu ile sınırlı olsa da DLC karakterleri haricindeki tüm karakterlere erişiminiz olacak ve çevrimiçi çok oyunculu maçlar da yapabileceksiniz. Son olarak şunu da belirtelim, Injustice 2 geçtiğimiz yılın başlarında PlayStation 4Xbox OneiOS ve Android için, 30 Kasım’da ise PC için yayınlanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”15314″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Epic Games’ten Yeni Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Buğra Noyan

Gaz Gezenler Sizinle PUGB Oynuyor! (Unlost Ekibi)

Buğra Noyan

League of Legends İçin Sihirdar Vadisi Arena Sancakları Duyuruldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.