Injustice 2, Bu Hafta Ücretsiz Oluyor!

Netherrealm kanatları altında geliştirilen, çıktığı günden itibaren popüler olan Injustice 2 oyunu bu hafta ücretsiz oyuncular ile buluşuyor.

Popüler oyun Injustice 2, 16 Nisan tarihine kadar PlayStation ve Xbox için ücretsiz olarak oynanabilecek. Injustice 2‘yi henüz denemediyseniz ve bir PlayStation 4 veya Xbox One oyun konsollarından birine sahipseniz bu haberimiz size göre. Warner Bros. Interactive oyun için ücretsiz deneme sürümünü yayınladı ve bu sayede oyunun neye benzediğini görme şansına sahip olabileceksiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15364″]

Injustice 2’i  indirien oyuncular 14-16 Nisan tarihleri arasında ücretsiz deneme sürümünü indirerek oyunun büyük bir kısmını oynayabilecekler. Injustice 2’nin hikaye modu ile sınırlı olsa da DLC karakterleri haricindeki tüm karakterlere erişiminiz olacak ve çevrimiçi çok oyunculu maçlar da yapabileceksiniz. Son olarak şunu da belirtelim, Injustice 2 geçtiğimiz yılın başlarında PlayStation 4Xbox OneiOS ve Android için, 30 Kasım’da ise PC için yayınlanmıştı.

[ilgiliicerik icerik_id=”15314″]
Göz atın:   GeForce Now’a 19 Yeni Oyun Daha Eklendi
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu