TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Kampanya » İngiliz Akademi Oyunları Ödüllerine Özel Birçok Oyun İndirimde!

İngiliz Akademi Oyunları Ödüllerine Özel Birçok Oyun İndirimde!

İngiliz Akademi Oyunları Ödüllerine Özel Birçok Oyun İndirimde!

Zaman zaman ücretsiz oyun kampanyaları ile tanıdığımız Humble Bundle buy sefer yurt dışında düzenlenen İngiliz Akademi Oyunları Ödüllerine özel birçok oyunu indirime soktu. Gelin detaylara bakalım.

İngiliz Akademi Oyunları Ödülleri dün yani 12 Nisan tarihinde yapılmıştı. Humble Bundle, bu özel güne hafta sonuna kadar geçerli yüzlerce oyunu indirime sokmuş durumda. Bu indirim kampanyası hafta sonuna kadar devam edecek. Acele edin indirimlerden yararlanın derim.

[ilgiliicerik icerik_id=”15045″]

İngiliz Akademi Oyun Ödülleri’nde % 66 ‘ya varan indirim! Cuphead, Hellblade, Destiny 2 ve daha fazlası dahil, birçok popüler oyun indirimde 12 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya hafta sonuna kadar devam edecek. Assassin’s Creed Origins‘ten, Call of Duty WW2‘den, Sniper Elite 4′de yüzlerce oyun şuanda indirimde. Lafı fazla uzatmadan sizleri indirimlerle baş başa bırakalım;

İngiliz Akademi Oyunları Ödüllerine Özel Birçok Oyun İndirimde! İNDİRİMDEKİ TÜM OYUNLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


BiP’te GNÇ Kanalını Takip Edenler İnternet Kazanıyor

Buğra Noyan

Forza Street, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Buğra Noyan

Gran Turismo Sport’un Ücretsiz Demosunun Tarihi Belli Oldu!

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.