İlk Kez Bir Türk Yayıncı Hearthstone’da Kart Tanıtımı Yapacak!

Başar Coşkunoğlu, canlı yayında yeni genişleme paketi Rise of Shadows’tan daha önce kimsenin görmediği bir kartı tanıtıyor.

Hearthstone’un yeni genişleme paketi Rise of Shadows 9 Nisan’da bizlerle birlikte olacak. Resmi kart tanıtımları geçtiğimiz günlerde başlayan oyunda bu kez bir ilk gerçekleşiyor.

Twitch ve YouTube’ta Hearthstone denildiğinde akla ilk gelen Türk isimlerden olan Başar Coşkunoğlu ya da nam-ı değer “BasarCos”, sadece şu ana kadar açıklanan kartlar hakkında yorum yapmakla kalmayıp daha önce hiç görülmemiş bir kartı oyunculara tanıtacak. Bu vesileyle de Türkiye’den bir Türk yayıncı ilk kez bilinmeyen bir kartın tanıtım yayınını yapmış oluyor.

İlk Kez Bir Türk Yayıncı Hearthstone’da Kart Tanıtımı Yapacak!

Başar Coşkunoğlu’nun Twitch yayını 30 Mart Cumartesi günü saat 13:00 itibariyle başlayacak. Siz de yeni eklenti paketinden kartları ilk kez ve canlı yayında Başar’la birlikte görmek, oynanışları hakkında yapacağı birbirinden keyifli yorumları dinlemek isterseniz, Cumartesi günü twitch.tv/basarcos adresinden yayını izleyebilirsiniz.

Hearthstone oyunu hakkında

Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısıyla Hearthstone, Blizzard Entertainment’ın dünya çapında beğeni kazanmış ücretsiz dijital kart oyunudur ve hem bu tarz oyunlara yeni olanlar hem de deneyimli oyuncular düşünülerek tasarlanmıştır. Oyuncular dokuz farklı kahraman sınıfından birini seçip, kart destelerini Warcraft® evreninin fantastik evreninden gelen çeşitli minion, büyü ve silahlarla kişiselleştirebilirler. Birçok farklı oyun moduna sahip olan Hearthstone’da ister diğer oyunculara karşı ister tek başına mücadele edebilirsiniz. Stratejiye, eğlenceye ve kişisel tercihlere dayalı oynanışıyla Hearthstone, oyunculara heyecanlı ve tatminkar bir oyun deneyimi sunar. Oyun, tüm dünyada Windows, Mac ve PC’lerin yanı sıra Windows, iOS, Android tabletler ve telefonlar üzerinden oynanabilmektedir.

İlk Kez Bir Türk Yayıncı Hearthstone’da Kart Tanıtımı Yapacak!

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mouse Çekiliş
2 Kişiye Katsuta Gallad Gaming Mouse Hediye!
2 Kişiye Gaming Mouse Hediye!
ÇEKİLİŞE KATIL!