IFA 2017’de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

Tüm dünyanın dört gözle beklediği IFA 2017 fuarında hangi akıllı telefonlar tanıtılacak? İşte bu sorunun cevabı hemen aşağıda.

IFA 2017’de hangi akıllı telefonlar tanıtılacak? Bu sorunun cevabı burada. Bir çok markanın amiral gemileri ve yeni akıllı telefonlarının tanıtılacağı IFA 2017‘de bir çok marka yeni model akıllı telefonunu görücüye çıkaracak.

İlk olarak Samsung tarafından başlayacak olursak Samsung, IFA fuarından bir hafta önce 23 Ağustos’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde gerçekleştirilecek. Orta segmentli akıllı telefon C10‘u tanıtacak. Çift kamera teknolojisi artık üst seviye cihazlarının rakibi olarak gözüküyor. Sony tarafına bakacak olursak 31 Ağustos’ta Xperia serisinin yeni üyesi Xperia XZ1’i tanıtmayı planlıyor. Buna ek olarak Xperia XZ1 Compact olacak.

LG tarafına da bakacak olursak. LG’nin yeni amiral gemisi LG V30‘u görücüye çıkaracak. Sızıntılar ile neredeyse tasarım olarak kanıtlanmış bir model. Huawei’nin IFA 2017’de görücüye çıkarakcak akıllı telefonları ise; Nova serisinin 2017 versiyonu ve Huawei Mate 10’un 2017 yılının sonunda tanıtılması bekleniyor. HTC, tarafında ise bu sene bir model yok çünkü bu yıl firma maddi sorunlar yaşıyor. BlackBerry firması ise IFA 2017’de Krypton ve Juno modelleri ile sahneye çıkacak.

Göz atın:   Yeni Hyundai i30 N Tanıtıldı!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu