TeknoDiot
     
     
     

İç Mekân Bitkileri İçin İnovatif Bir Girişim

İç Mekân Bitkileri İçin İnovatif Bir Girişim

Teknoloji dünyasının gelişmesiyle birlikte, online sektör içerisinde de girişimcilik trend olmaya başladı.

Birçok farklı girişim, dünyanın farklı noktalarından insanların ilgisine sunulmaya başlamış ve e-ticâret sahasını canlandırmayı kendilerine gaye edinmişlerdir. Bu noktada Türk e-ticâret pazarının büyük bir eksikliği olarak görülen iç mekân bitkilerinin satışı hususunda da yeni bir girişimi tanıtmak istiyoruz.

Bahçe Modası ismiyle kurulan yeni inovasyon, e-ticârette bahçe ile ilgili her türlü ürünü kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyor. Bu bakımdan sunulan hizmet ve ürünlerin kapsamlı bir durumda olduğunu da ifade etmemiz gerekiyor. En nihâyetinde, hayatımızda çok önemli yer işgal eden bitkilerin, online ortama girmesi bu bakımdan çok ideal bir girişim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Küreselleşen dünyada yeteri kadar önem vermediğimiz yeşillik unsuruna farklı bir kavram getiren Bahçe Modası, güçlü teknolojik altyapısı ile birlikte lojistik hususunda da büyük bir boşluğu kapatmış bulunuyor. Site dâhilinde çiçek saksısı, bitki toprağı, teraryum ve mini garden ile bahçe bakım ürünlerinin satışı yapılmaktadır. E-ticâret sitesinden satın aldığınız ürünler aynı gün içerisinde kargoya da verilmektedir. Dilerseniz, özel kurye teslimatı ile İstanbul içi aynı gün teslimat özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Hatta, Bahçe Modası’nın Ümraniye – Şerifali’de bulunan mağazasından, hiçbir kargo ücreti ödemeden de ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Bahçe Modası Blog sayfasında, çiçek bakımı ile ilgili olarak önemli bilgiler ve tüyolar yer almaktadır. Dilerseniz blog yazıları arasında bitki yetiştiriciliğinin ipuçlarını öğrenebilir ve siz de profesyonel olarak bitki yetiştiriciliği yapabilirsiniz. Online bitki satışının yeni adresi olarak tanıtabileceğimiz Bahçe Modası’nı sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi unutmayın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Web Sitenize Sosyal Medya ile Trafik Çekme Yöntemleri

TeknoDiot Bey

Bosch Servis Bayraklı Güvenilir Hizmetin Tek Adresi

Buğra Noyan

GM 9 PRO’ya Design Türkey Tarafından Ödül Verildi

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.