İşte Tüm iPhone X İnceleme Videoları!

Abone Ol 

Apple’ın en çok beklenen iPhone modeli olan iPhone X modeli 2 gün sonra mağazalarda yerini alacak. 

Apple, iPhone X incelemelerine yönelik engellemesini 24 saatten daha kısa bir süre önce cihazlarını birçok medya kuruluşuna göndermesinden sonra kaldırdı. AppleFoni sitesinin seçerek aldığı videolar belli. AppleFoni, iPhone X ilk izlenim ve inceleme videolarını mümkün olduğunca seçici davranarak bir araya getirdik. Açıklamasında bulundular.

İncelemelerin tamamında iPhone X’in tüm özelliklerine daha yakından bakılıyor. Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli diğer iPhone modelleri ile kıyaslanıyor. İşte AppleFoni’nin seçtiği videolar. Son olarak Apple’ın amiral gemisi iPhone X modeli 3 Kasım tarihinde 55 ülkede satışa çıkacak ancak Türkiye satış tarihi henüz belli değil.

https://teknodiot.com/iphone-8-plus-9-000-tllik-panasonic-lumix-gh5-karsilastirmasi-4800.html

 

Göz atın:   Galaxy S10e, S10 ve S10+ Modelleri Turkcell'de

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu