İşte iPhone X'in Özel Zil Sesi - TeknoDiot.com

İşte iPhone X’in Özel Zil Sesi

Abone Ol 

Apple’ın amiral gemisi bugün 55 ülkede satışa çıktı. iPhone X, kendisine özel bir zil sesi ile geliyor. İşte o zil sesi.

Diğer iPhone modellerinde bulunmadığının altını çizmekte fayda var. Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X modeline özel bir zil sesi ile piyasaya sürdü.  Reflection ismine sahip. Melodisi ilk iPhone ile gelen Marimba zil sesine benzer olduğununda farkına varıyorum.

https://teknodiot.com/gecen-hafta-googleda-en-cok-arananlar-belli-oldu-4915.html

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’da yer almayan bu zil sesi, bulunan ortamda telefon çaldığı zaman”Ben de yeni iPhone’dan var!” izlenimini yaratacak gibi görünüyor. iPhone X’in fiyatı ve tasarımı epeyce konuşulmuştu. Ülkemizde de 6.099 ₺’lik bir fiyat etiketine sahip olduğunun altını çizelim.

 

https://teknodiot.com/3-yilimiza-ozel-cekilis-4959.html

Göz atın:   Foxconn'un Kazancı, iPhone 12 Talebine Göre %44 Arttı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu