TeknoDiot.com
   
   

Humble Bundle’da 75 TL’lik Oyun Ücretsiz!

Humble Bundle'da 75 TL'lik Oyun Ücretsiz!

Humble Bundle’da bir çok oyun ücretsiz olarak sunuluyor ve bu kampanyalar devam ediyor. Bu seferde Company of Heroes 2 oyunu ücretsiz.

Yabancı kaynaklı oyun satış sitesi olan Humble Bundle’da bedava oyun dağıtımlarına tüm hızıyla devam ediliyor. Bu sefer ücretsiz Company of Heroes 2 oyunu oyunculara sunuluyor. Normal’de oyunun değeri 75₺ ancak Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz sunuluyor.

Humble Bundle'da 75 TL'lik Oyun Ücretsiz!

Company of Heroes 2 oyununu ücretsiz olarak almak istiyorsanız yapmanız gerekenler basit aşamalardan oluşuyor. Buradan Humbe Store’un ilgili sayasına giderek ücretsiz oyununuzu hemen alabilirsiniz. Elbette bunun için öncelikle bir Humble Bundle hesabınızın olması gerekiyor.

Hesabınız varsa giriş yapın yoksa yeni bir hesap oluşturun. Ardından da oyunun sayfasına gelerek “FREE for a limited time!” butonuna tıklayın. Ardından kullanıcı hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine ücretsiz Steam kodunuz gelecek. Steam’den de o kodu oyunu etkinleştir kısmından da kodu giriyoruz ve Company of Heroes 2k kütüphanenize ekleniyor. Normalde sade oyun 31₺ ancak paketleri vs. gibi ile 75₺ çıkıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.