TeknoDiot.com
   
   

Humble Bundle’da 130 TL’lik Oyun Ücretsiz!

Humble Bundle’da 130 TL’lik Oyun Ücretsiz!

Humble Bundle üzerinde 34.99$ (132 TL) fiyatlı ”AMNESIA COLLECTION” isimli korku oyunu, Humble Bundle üzerinden, kalıcı olarak ücretsiz şekilde alınabiliyor.

Sizlere Humble Bundle üzerinden bir çok ücretsiz oyun sunuyorduk.Siz de o oyunları alıp Steam kütüphanenizi dolduruyordunuz. Fakat Humble Bundle bugün tekrar bir indirim yaparak,”Amnesia Collection” isimli korku oyununu,ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ruhi Çenet Bugüne Kadar YouTube’dan Kazandığı Parayı Açıkladı!

Humble Bundle sizlere oyunun yanında iki paket vermekte. Amnesia Collection tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Humble Bundle üzerinden satın almak isterseniz normalde 132 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyun, ancak kısa süreliğine ücretsiz aldınız aldınız Steam kütüphanenizde dursa yeridir. Oyunu buradan ücretsiz şekilde alabilirsiniz daha sonra Steam kodu vermekte ve oyunu Steam’de etkinleştirebiliyorsunuz. İşte bu kadar haydi bakalım!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.