Humble Bundle’da 130 TL’lik Oyun Ücretsiz! - TeknoDiot.com

Humble Bundle’da 130 TL’lik Oyun Ücretsiz!

Abone Ol 

Humble Bundle üzerinde 34.99$ (132 TL) fiyatlı ”AMNESIA COLLECTION” isimli korku oyunu, Humble Bundle üzerinden, kalıcı olarak ücretsiz şekilde alınabiliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sizlere Humble Bundle üzerinden bir çok ücretsiz oyun sunuyorduk.Siz de o oyunları alıp Steam kütüphanenizi dolduruyordunuz. Fakat Humble Bundle bugün tekrar bir indirim yaparak,”Amnesia Collection” isimli korku oyununu,ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ruhi Çenet Bugüne Kadar YouTube’dan Kazandığı Parayı Açıkladı!

Humble Bundle sizlere oyunun yanında iki paket vermekte. Amnesia Collection tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Humble Bundle üzerinden satın almak isterseniz normalde 132 TL fiyat etiketine sahip olan bu oyun, ancak kısa süreliğine ücretsiz aldınız aldınız Steam kütüphanenizde dursa yeridir. Oyunu buradan ücretsiz şekilde alabilirsiniz daha sonra Steam kodu vermekte ve oyunu Steam’de etkinleştirebiliyorsunuz. İşte bu kadar haydi bakalım!

Göz atın:   Kirin 810 Tarafından Desteklenen Honor Tab 6, Honor V30 ile Birlikte Piyasaya Sürülebilir!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu