TeknoDiot
     
     
     

Hulk Cep Telefonunu Açık Unuttu

Hulk Cep Telefonunu Açık Unuttu

İlerleyen haftalarda gösterime girecek olan Thor Ragnarok, fantastik film severlerin kalbini fethetmek için geliyor.

Avengers filmlerinde Hulk karakterini canlandıran ve Thor Ragnarok filminde de rol alan Mark Ruffalo, gösterime girecek olan filmin ilk 15 dakikasını yanlışlıkla yayınladı. Los Angeles’ta yapılan galanın kırmızı halı töreninde canlı yayın açan Mark Ruffalo, kırmızı halı töreninden sonra cep telefonundan canlı yayını kapatmayı unuttu ve sinema salonuna öylece girdi.

Yaklaşık 2 bin 500 kişinin izlediği canlı yayında filmin ilk 15 dakikası yanlışlıkla yayınlandı. Sonrasında ise canlı yayın aniden kesildi ve Mark Ruffalo duruma dair herhangi bir açıklama yapmadı.

:: İşte Haftanın En Fazla İndirilen Filmleri!

:: Hızlı ve Öfkeli’de Anlaşmazlık Söz Konusu

27 Ekim tarihinde gösterime girmesi beklenen Thor Ragnarok’ta, kahramanlarımızın Asgard’ı kurtarmasını izleyeceğiz. Ölüm Tanrısı Hela’nın karşısında diz çöken Thor’un yeni filmde nasıl hareketler sergileyeceğini merak ediyoruz.

Avengers ekibinin kayıp üyesi Hulk ile karşılaşan Thor’un yeni filminde seyircileri büyük sürprizlerin beklediği söyleniyor. Erkek kardeşi Loki ile omuz omuza savaşacağı söylenen Thor, muhtemelen filmin sonunda Avengers ekibine yardım etmek için tekrar yola çıkacak.

Kaynak: MK

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sony Xperia 1 ve Xperia 5 Android 10 Güncellemesi Aldı

Buğra Noyan

Minecraft Earth Android Beta Sürümüne Kayıtlar Başladı!

Adil Anıl Öktem

NVIDIA, Çinli CS:GO Takımı TYLOO’yu GeForce Esports Listesine Ekledi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.