«
Huawei’in CEO’sundan Katlanabilir Telefon Açıklaması! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Telefon geleceği artık yavaş yavaş yerini katlanabilir ekran telefonlara bırakmaya yüz tutarken açıklamalar birer birer geliyor. 

Huawei’in CEO’sundan Katlanabilir Telefon Açıklaması! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri   Daha önce Samsung katlanabilir ekran telefon teknolojisini Samsung Galaxy F adi ile tanımlayıp 2019’dan önce sunulamayacağını bildirmişti. Bir çok firmada katlanabilir teknoloji üzerinde çalışmalar sürdürüyor. Piyasanın ilk katlanabilir ekranlı telefonunu Samsung’dan önce sunmak isteyen Huawei, CEO’su Richard Yu tarafından önemli açıklamalar geldi. Bilgisayarların yerini şimdiden akıllı telefonların aldığından bahseden ve akıllı telefonların ekranı küçük olduğu için bilgisayarların tercih edildiğini dile getirerek “Bilgisayarın yerini en iyi alabilecek cihaz.” şeklinde açıklamasını yaptı.


Bir Cevap Yaz

Sefa Taşkıran Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Avatar
    Boran

    O ceosuna da yapanlarada satanlarada söyleyin telefonun değerini düşüren hamlelerden vazgecsinler birde 10 lite batarya ısınma kasma için yeni güncellemeyi derhal versinler yoksa Huawei Türkiye kaybeder