TeknoDiot.com
   
     

Huawei’in CEO’sundan Katlanabilir Telefon Açıklaması!

Huawei’in CEO’sundan Katlanabilir Telefon Açıklaması! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Telefon geleceği artık yavaş yavaş yerini katlanabilir ekran telefonlara bırakmaya yüz tutarken açıklamalar birer birer geliyor. 

Huawei’in CEO’sundan Katlanabilir Telefon Açıklaması! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri   Daha önce Samsung katlanabilir ekran telefon teknolojisini Samsung Galaxy F adi ile tanımlayıp 2019’dan önce sunulamayacağını bildirmişti. Bir çok firmada katlanabilir teknoloji üzerinde çalışmalar sürdürüyor. Piyasanın ilk katlanabilir ekranlı telefonunu Samsung’dan önce sunmak isteyen Huawei, CEO’su Richard Yu tarafından önemli açıklamalar geldi. Bilgisayarların yerini şimdiden akıllı telefonların aldığından bahseden ve akıllı telefonların ekranı küçük olduğu için bilgisayarların tercih edildiğini dile getirerek “Bilgisayarın yerini en iyi alabilecek cihaz.” şeklinde açıklamasını yaptı.


1 yorum

Avatar
Boran 22 Eylül 2018 at 18:32

O ceosuna da yapanlarada satanlarada söyleyin telefonun değerini düşüren hamlelerden vazgecsinler birde 10 lite batarya ısınma kasma için yeni güncellemeyi derhal versinler yoksa Huawei Türkiye kaybeder

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.