Huawei'den Üç Kameralı Telefon: Huawei P11 - TeknoDiot.com

Huawei’den Üç Kameralı Telefon: Huawei P11

Huawei’nin yeni amiral gemisi olacak olan Huawei P11 modeli üç arka kameraya sahip. Son yıllarda çift kameralı akıllı telefonlar popüler.

Huawei P11 modeli gerçekten bir fotoğraf makinesinden daha da iyi olabilecek gibi tahmin ediliyor. Huawei’nin sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu Huawei P11 üçlü arka kamera kurulumu ile gelebilir.

Ülkemizde de bir çok üretici firmanın akıllı telefonları şuanda çift kameralı olarak piyasada. Dünyadaki akıllı telefon kullanıcıları son zamanlarda çift arka kamera sistemlerini seviyorlar. Huawei’nin P11 olarak adlandırılması beklenen bir sonraki “P” serisi akıllı telefonu arka tarafta iki değil üç kamera ile gelebilir. 40MP fotoğrafları ve 5 kat daha “hibrid yakınlaştırma” yapabileceği iddia ediliyor. Ayrıca, “düşük ışık arttırımı” ile 24 MP çekim yapabileceksiniz.

Huawei'den Üç Kameralı Telefon: Huawei P11

Ana kameranın yeni Leica markalı optiği % 100 daha fazla ışık yakalayacak ve bir Pro Night Mode (Pro Gece Modu), tripod olmadan “muhteşem gece sahneleri çekmenizi” sağlayacak. Gerçekten çok ama çok sağlam bir model ile karşımıza çıkacak gibi. Huawei Mate 10 modellerinde kamera performansı oldukça etkileyici olduğunun da altını çizelim. Huawei P11 sağlam adımlarla geliyor.

En iyi şeyleri yapmak için Huawei, kamera uygulamasının “anlık sahne tanıma” ve otomatik çerçeveleme yapmasına izin vermek için bazı AI özelliklerini kullanacak.

Göz atın:   Huawei InFocus Fotoğrafçılık Yarışması’nda Türkiye’den 2 Katılımcı Ödüle Layık Görüldü!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu