TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Huawei’den P20 Pro Hediyeli Fotoğraf Yarışması

Huawei’den P20 Pro Hediyeli Fotoğraf Yarışması

Huawei'den P20 Pro Hediyeli Fotoğraf Yarışması

Kullanıcılarının beklentilerin ötesinde fotoğraflar çekmesini sağlayan ve fotoğrafçılık sanatını modern dünyanın mobil platformuna taşıyan Huawei’den büyük bir yarışma!

“Kelimeler Yetmez” sloganıyla sosyal medyada duyurulan yarışma, anlatabilmek için kelimelerden fazlasının gerektiği anları konu alıyor. Bir fotoğrafın bin kelimeye eşdeğer olduğu yarışma, 15 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında sürecek. Yarışmanın kazananı 7 Eylül tarihinde @huaweimobiletr Instagram sayfasında açıklanacak. Kazanan fotoğrafın sahibi, Huawei P20 Pro akıllı telefon kazanacak.

Leica lensli üçlü kamerası ile fotoğrafçılığı yeniden tanımlayan Huawei P20 Pro akıllı telefon kazanmak için yarışmaya katılım sağlamak isteyen kişiler, 15 Ağustos 2018 tarihinde Huawei Mobile Türkiye Instagram profilinde yayınlanan yarışma paylaşımında belirtilen detaylara göre fotoğraf çekerek, bu fotoğrafları kendi Instagram profillerinde yayınlarken #KelimelerYetmez ve #SeninleMümkün etiketlerini ekledikten sonra, @huaweimobiletr hesabını da etiketleyerek paylaşmak suretiyle katılabilirler. Fotoğrafların değerlendirmeye alınması için yarışmacıların profillerinin herkese açık olması gerekiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sony, PlaySation ve Akıllı Telefon İşinden Çekiliyor mu?

TeknoDiot Bey

Meizu 16T, AnTuTu’dan 418 Bin Puan Aldı!

Yusuf Karcılar

Huawei P40 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.