TeknoDiot
     
     
     

Huawei Watch 2 (2018) Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Watch 2 (2018) Özellikleri ve Fiyatı

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Huawei’nin yeni akıllı saat serisi Huawei Watch’a yeni bir üye katıldı. Huawei Watch 2 akıllı saatini bugün bir etkinlikte duyurdu.

Huawei severler Watch 3 beklerken Huawei farklı adım atarak Huawei Watch 2 (2018) modelini duyurdu. Bu durumda Watch 3 beklentilerini suya düşürmüş oldu. Piyasada %6’lık bir pazar payına ulaşan Huawei’nin yeni akıllı saati Watch 2 (2018) farklı özellikleri beraberinde getirmekte. Huawei giyilebilir teknolojiye son yıllarda çok önem vermekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”16507″]

Huawei Watch 2 (2018) Özellikleri ve Fiyatı

 

e-SIM, nano-SIM ve bunların yanı sıra Bluetooth bağlantılı bir versiyon olmak üzere üç farklı model halinde kullanıcıların karşısına çıkıyor. İster SIM kartlı ister Bluetooth kullanarak akıllı saati kullanabiliyorsunuz. 1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekranı 390 x 390 piksel çözünürlük sunan ve ayrıca Qualcomm’un Wear saatler için özel ürettiği işlemcisi olan Snapdragon Wear 2100‘den güç alıyor. İki yıl önce duyurulan bu işlemciye, 768 MB RAM ve 4 GB depolama alanı eşlik etmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”17746″]

Huawei Watch 2 (2018) Özellikleri ve Fiyatı

IP68 sertifikasına sahip olan Watch 2 (2018) NFC bağlantısı sayesinde Çin’de yaygın olan Huawei ve Ali Pay gibi ödeme sistemlerini destekliyor. Dahili GPS sayesinde spor aktivitelerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilmekte. Ayrıca siz sporda veya normal koşarken kalp atış hızınızı takip edebiliyor, gece uykunuzun kalitesini size bildirebiliyor. Ne zaman derin uydunuz ne zaman derin uymadınız ve buna benzer uyku verilerini size sunmakta.

420 mAh kapasiteli bataryası mevcut olan Watch 2 (2018) modeli 1 gün pil ömrü sunduğu belirtiliyor. Ayrıca hücresel bağlantının devre dışı bırakıldığı durumlarda ise bu süre 12 saate kadar uzayabiliyor. Çin’de satışa sunulan Huawei Watch 2 (2018) SIM kartlı olan modeli 310 dolar fiyat etiketine sahip iken, Bluetooth bağlantısı olan model ise 240 dolar fiyat etiketine sahip olduğunun altını çizelim.

 

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Hem Akıllı Bileklik, Hem Bluetooth Kulaklık: Huawei TalkBand B3 Lite

Buğra Noyan

Huawei, Almanya’nın Berlin Kentinde Düzenlenen IFA 2019’da Kendisini Kanıtladı!

Uğur Aydemir

Huawei’den Kablosuz İnternete Hava Fiberi Çözümü

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.