TeknoDiot.com
   
   

Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR)

Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR)

Huawei’un özel bir etkinliğinde Huawei P30 ailesi tanıttı! Huawei P30, Huawei P30 Pro ve Huawei P30 Lite modelleri duyuruldu. Huawei P30 ailesinin orjinal duvar kağıtlarını bu galerimizde sizlere sunuyoruz! İndirme linki aşağıdadır!

Huawei P30 akıllı telefonu yüklenmiş resmi duvar kağıdı ile birlikte gelir. Tüm duvar kağıtları 1242 x 2688 Piksel Full HD Plus Çözünürlük. Duvar kağıtlarının düzgün çözünürlüğü göz önüne alındığında, Quad HD Display ile birlikte gelen birkaç amiral akıllı telefon dışında tüm akıllı telefonlarda iyi görünecekler. Orjinal ve HD çözünürlükteki duvar kağıtlarını aşağıdaki indirme bağlantısından telefonunuza indirebilirsiniz.

HUAWEİ P30 ÖZELLİKLERİ

HD çözünürlükte indirmek için tıklayınız!

Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR)

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.