1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR)

Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR)

Huawei P30 ailesinin orjinal duvar kağıtlarını bu galerimizde sizlere sunuyoruz! İndirme linki aşağıdadır!

«

Huawei’un özel bir etkinliğinde Huawei P30 ailesi tanıttı! Huawei P30, Huawei P30 Pro ve Huawei P30 Lite modelleri duyuruldu. Huawei P30 ailesinin orjinal duvar kağıtlarını bu galerimizde sizlere sunuyoruz! İndirme linki aşağıdadır!

Huawei P30 akıllı telefonu yüklenmiş resmi duvar kağıdı ile birlikte gelir. Tüm duvar kağıtları 1242 x 2688 Piksel Full HD Plus Çözünürlük. Duvar kağıtlarının düzgün çözünürlüğü göz önüne alındığında, Quad HD Display ile birlikte gelen birkaç amiral akıllı telefon dışında tüm akıllı telefonlarda iyi görünecekler. Orjinal ve HD çözünürlükteki duvar kağıtlarını aşağıdaki indirme bağlantısından telefonunuza indirebilirsiniz.

HUAWEİ P30 ÖZELLİKLERİ

HD çözünürlükte indirmek için tıklayınız!

Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri   Huawei P30 ve P30 Pro Duvar Kağıtları (İNDİR) Akıllı Telefon Haberleri Foto Galeri Huawei Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *