Huawei P20 Pro'yu Parçaladı (VİDEO)

Huawei P20 Pro’yu Parçaladı (VİDEO)

Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P20 Pro modelinin içini dışını söktüler diyebiliriz. Huawei P20 Pro’nun içine merak edenler bu habere. YouTube’da akıllı telefonlara yaptığı ilginç işler ile popüler olan JerryRigEverything bu sefer de Huawei P20 Pro‘yu gözüne kestirmiş.

JerryRigEverything bu sefer de Huawei P20 Pro’nun içini açıyor. Video aslında rehber videosu tarzında olmuş diyebiliriz. JerryRigEverything ayırca videoda da Huawei P20 Pro’nun nasıl söküldüğünü göstermekte. Huawei cihazlar genellikle arka kapaksız ve açılmayan bir kasaya sahiptir.

[ilgiliicerik icerik_id=”16507″]

Videoda ilk olarak Huawei P20 Pro‘nun arka kapağı ısıtılarak sökülüyor. Bir tornavida yardımı ile neredeyse tüm parçalar kolayca sökülebilir. Ancak, 4000 mAh kapasiteli batarya için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Bataryayı kolay sökmek olmuyor ısı ile etkileşime girerek patlama riski çok yüksek. Videodan anlaşıldığı üzere bataryayı herhangi bir tehlike durumu oluşmadan / zarar vermeden sökmek pek mümkün değil.

Sökme işlemi bittikten sonra bizi arka tarafta yer alan üç kamera sensör karşılamakta. Ayrıca, titreşim motorunun iPhone modellerine kıyasla daha büyük olması dikkat çekiyor. Huawei P20 Pro nasıl sökülür? İşte cevabı;

[ilgiliicerik icerik_id=”14177″]

 

Göz atın:   Huawei, Üç Akıllı Telefon ve Tablet İçin EMUI 10'un Beta Testine Başladı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu