«
Huawei P20 Pro'yu Parçaladı (VİDEO) Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P20 Pro modelinin içini dışını söktüler diyebiliriz. Huawei P20 Pro’nun içine merak edenler bu habere. YouTube’da akıllı telefonlara yaptığı ilginç işler ile popüler olan JerryRigEverything bu sefer de Huawei P20 Pro‘yu gözüne kestirmiş.

JerryRigEverything bu sefer de Huawei P20 Pro’nun içini açıyor. Video aslında rehber videosu tarzında olmuş diyebiliriz. JerryRigEverything ayırca videoda da Huawei P20 Pro’nun nasıl söküldüğünü göstermekte. Huawei cihazlar genellikle arka kapaksız ve açılmayan bir kasaya sahiptir.

[ilgiliicerik icerik_id=”16507″]

Videoda ilk olarak Huawei P20 Pro‘nun arka kapağı ısıtılarak sökülüyor. Bir tornavida yardımı ile neredeyse tüm parçalar kolayca sökülebilir. Ancak, 4000 mAh kapasiteli batarya için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Bataryayı kolay sökmek olmuyor ısı ile etkileşime girerek patlama riski çok yüksek. Videodan anlaşıldığı üzere bataryayı herhangi bir tehlike durumu oluşmadan / zarar vermeden sökmek pek mümkün değil.

Sökme işlemi bittikten sonra bizi arka tarafta yer alan üç kamera sensör karşılamakta. Ayrıca, titreşim motorunun iPhone modellerine kıyasla daha büyük olması dikkat çekiyor. Huawei P20 Pro nasıl sökülür? İşte cevabı;

[ilgiliicerik icerik_id=”14177″]

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *