TeknoDiot
     
     
     

Huawei P20 Pro’yu Parçaladı (VİDEO)

Huawei P20 Pro'yu Parçaladı (VİDEO)

Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P20 Pro modelinin içini dışını söktüler diyebiliriz. Huawei P20 Pro’nun içine merak edenler bu habere. YouTube’da akıllı telefonlara yaptığı ilginç işler ile popüler olan JerryRigEverything bu sefer de Huawei P20 Pro‘yu gözüne kestirmiş.

JerryRigEverything bu sefer de Huawei P20 Pro’nun içini açıyor. Video aslında rehber videosu tarzında olmuş diyebiliriz. JerryRigEverything ayırca videoda da Huawei P20 Pro’nun nasıl söküldüğünü göstermekte. Huawei cihazlar genellikle arka kapaksız ve açılmayan bir kasaya sahiptir.

[ilgiliicerik icerik_id=”16507″]

Videoda ilk olarak Huawei P20 Pro‘nun arka kapağı ısıtılarak sökülüyor. Bir tornavida yardımı ile neredeyse tüm parçalar kolayca sökülebilir. Ancak, 4000 mAh kapasiteli batarya için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Bataryayı kolay sökmek olmuyor ısı ile etkileşime girerek patlama riski çok yüksek. Videodan anlaşıldığı üzere bataryayı herhangi bir tehlike durumu oluşmadan / zarar vermeden sökmek pek mümkün değil.

Sökme işlemi bittikten sonra bizi arka tarafta yer alan üç kamera sensör karşılamakta. Ayrıca, titreşim motorunun iPhone modellerine kıyasla daha büyük olması dikkat çekiyor. Huawei P20 Pro nasıl sökülür? İşte cevabı;

[ilgiliicerik icerik_id=”14177″]

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Buğra Noyan

Meizu 2020’de 5G’li 4 Adet Yeni Telefon Tanıtacak!

Hüseyin Ceylan

Huawei Türkiye Pazarında Tüm Hızıyla Yükseliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.