TeknoDiot
     
     
     

Huawei P20 Basın Görselleri ve Fiyatı Sızdı!

Huawei P20 Basın Görselleri ve Fiyatı Sızdı!

27 Mart tarihinde Huawei’nin özel bir etkinliğinde dünyaya tanıtılması beklenen Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P20 modelinin basın görselleri ve fiyatı yayınlandı.

Huawei’nin yeni akıllı telefonu P20 için fiyat bilgisi de sonunda sızdırıldı. Uzun zamandır hakkkındaki sızıntılar devam ederken artık sona doğru yaklaşıyoruz ve Huawei’nin yeni amiral gemisi P20 modelinin hem basın görselleri hemde fiyat bilgisi sızdırıldı. Huawei P20 ile birlikte P20 Lite ve P20 Pro modellerinin de fiyatları ortaya çıktı. 27 Mart 2018 tarihinde tanıtılacak olan Huawei P20 ailesi kullanıcılar tarafından en çok merak edilen serilerden biri.

[ilgiliicerik icerik_id=”13265″]

Avrupa’da bahsi geçen cihazların satış fiyatları Huawei P20 için 679 euro, Huawei P20 Pro için 899 euro, P20 Liteiçin ise 369 euro fiyat etiketiyle raflarda yerini alması bekleniyor. Ülkemize geldiği zaman bu fiyatlar bir tık da olsa yükseleceği kesin. Huawei P20 ve P20 Pro’nun en merak edilen özelliklerinden biride iPhone X ile başlayan çentik akımı. Huawei P20 modeli de artık çentik akımına ayak uyduruyor.

:: Huawei P20 Basın Görselleri

Huawei P20 Basın Görselleri ve Fiyatı Sızdı!

1. SAYFA   –   2. SAYFA   –   3. SAYFA   –   4. SAYFA   –    5.SAYFA   –   6. SAYFA

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Galaxy S20 Ailesi n11’de Ön Siparişte!

Buğra Noyan

General Mobile GM8 İçin Android Pie Güncellemesi Yayınlandı

Buğra Noyan

Haftaya A101’e Gelecek Olan Teknolojik Ürünler!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.