TeknoDiot.com
   
   

Huawei Mate X Geliyor

Huawei Mate X Geliyor

Huawei, 512GB depolama alanına sahip Huawei Mate X üzerinde mi çalışıyor? Cihaz hakkında bazı detaylar gelmeye başladı.

Huawei Mate 10 serisi ile birlikte büyük başarı elde eden Huawei’nin bir sonraki modeli ise “X” olabileceği yönünde. Kafaların karıştığı roma rakamında “X” sayısal olarak 10 demek zaten, ancak Huawei bu modeli sadece harf olarak “X” olarak çıkaracak gibi duruyor. Huawei Mate X‘in, Huawei’nin  Mate serisi için yeni bir amiral gemisi telefonu olduğu düşünülüyor. Firmware dosyaları, telefonun Kirin 970 ile güçlendirdiğini ve 4GB RAM ve 32GB’lık depolama alanıyla geleceğini gösteriyordu.

[ilgiliicerik icerik_id=”13818″]

Huawei Mate X Geliyor

Sızdırılan bilgiler TENAA üzerinde yer alan liste güncellendi ve telefonun RAM ve ROM konfigürasyonunu değişti. 19 Mart Pazartesi günü güncellenen sayfaya göre, Huawei Mate X, 6 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olacak. Samsung geçen sene 512 GB depolamaya sahip cihaz çıkaracağını geçen sene söylemiş ama çıkarmamıştı. Bu durumda Huawei bir ilki gerçekleştirebilir. Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9+’nın 512GB’lık bir versiyonunu duyurmadığına göre Huawei Mate X, yeni depolama kapasitesiyle gelen dünyanın ilk telefonu olabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


3 yorumlar

Avatar
Oğuz Kaan Yılmaz 24 Mart 2018 at 11:05

Gelirse mükemmel olur suan zaten huawei g8 kullaniyorum gayet memnunum

Cevap
Avatar
Batuhan Hardwick 24 Mart 2018 at 12:01

Huawei’de ciddi anlamda piyasada söz sahibi olmak istiyor gibi

Cevap
Avatar
Kutay Tabakoğlu 25 Mart 2018 at 13:28

Huawei cidden bence iyi işler başarıyo şu sıralar fiyat performans telefonu tam olarak bende p9 lite 2017 kullanıyorum gayet iyi yani kısa sürede ıphone samsung gibi markaları geçebilir bence

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.