TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 20 Kendini IFA 2018’de Gösterdi

Huawei Mate 20 Kendini IFA 2018'de Gösterdi

Huawei‘nin yakın zamanda tanıtması beklenen Huawei Mate 20 IFA 2018’de görüntülendi. Tasarım olarak çok farklı olan Mate 20’ye gelin yakından bakalım.

YouTube’da Concept Creator adlı kanalda 1 Eylül tarihinde bir Mate 20 konsept videosu paylaşılmıştı. O konsept videosunda ki Mate 20 modeli gerçekten doğru çıktı diyebiliriz. Huawei Mate 20 serisi hakkıdan sır verip ser vermiyordu ancak IFA 2018’de bu durum değişti.  Ekranlı bir kılıfla kaplanmış olan cihaz, Huawei standında bir görevlinin elinde görüntülendi.

[sp-related style=”dark” id=”28992″]

Huawei‘nin ergonomi anlamında yine iyi bir iş çıkardığını ortaya koyuyor. Ne yazık ki telefonun üzerinde yer alan açık pembe kılıf yüzünden ekranda küçük bir çentik olup olmadığı fark edilmiyor. Huawei Mate 20’nin arka tarafın tasarımı oldukça farklı özellikle kamera kısmı alışılmışın dışında.

Huawei P20 Pro’da olduğu gibi Mate 20’de de üç kamera yer alacak ancak kamera konumları farklı. Kare şeklindeki kamera tasarımı yer alıyor ve bir köşesinde de flaş mevcut. Mate 20’de Type-C bağlantısı açıkça fotoğrafta görünüyor.  Huawei, twitter hesabından yapılan paylaşımda hoparlör çıkışının alt kısımda olduğunu açıklamıştı. Ekim’de yapılacak tanıtım öncesi bu konunun da açıklığa kavuşmasını bekliyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei, 800.000 Adet Maske Bağışladı

Buğra Noyan

Samsung’dan Yeni Amiral Gemisi Serisi: Galaxy F

Buğra Noyan

Galaxy S20 Aksesuar Tedariği Çin’de Corona Virüs Salgınından Dolayı Ertelendi

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.