TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 20 Sızdı!

Huawei Mate 20 Sızdı!

Evet yanlış duymadınız, Huawei Mate 20 sızdı! Çinli dev teknoloji üreticisi olan Huawei’nin yeni amiral gemisi kendini sonunda gösterdi. Şuanda piyasada yer alan Huawei Mate 10 satışları oldukça iyi gidiyor ve yeni amiral gemisi Huawei Mate 20’nin görselleri sızdırıldı.

Huawei, dünyanın ilk 3 kameralı akıllı telefonu Huawei P20 Pro‘yu piyasaya sürmüştü. Ardından da Huawei Mate 20 modeli için kollar sıvanmış durumda. Devasa bir ekranla geleceği iddia edilen Huawei Mate 20 ortaya çıktı. Huawei P20 serisi çentikli bir ekran tasarımına sahip iken Mate 20’de bunu görmüyoruz. Huawei daha çok çentikli yerine devasa bir ekran ve bu ekranı incelte bildiği kadar inceltmiş durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”14796″]

Huawei Mate 20 Sızdı!

Samsung’un Note serisini andıran Huawei Mate 20 modeli 18:9 ekranı tercih edecek. 6.9 inç büyüklüğünde oldukça büyük bir ekranla gelecek olan Mate 20,söylenenlere göre yüzde 93 ekran kasa oranı sunacak. Kirin 980 işlemci ile geleceği öngörülen modelde 6 GB RAM bulunacak. Ailenin en üst modelinde üçlü kamera sisteminin kullanılması ise sürpriz olmayacaktır. Şuanda hakkında sadece bu görseli bildiğimizin altını çizelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”16507″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Mate 30 Pro Tanıtıldı! Huawei Mate 30 Pro Özellikleri

Yusuf Karcılar

İşte Karşınızda Samsung Galaxy S20’nin İlk Resmi Görüntüleri!

Hüseyin Ceylan

Huawei Nova Serisi Ayrı Bir Marka Olabilir!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.