«
Huawei Mate 20 Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Evet yanlış duymadınız, Huawei Mate 20 sızdı! Çinli dev teknoloji üreticisi olan Huawei’nin yeni amiral gemisi kendini sonunda gösterdi. Şuanda piyasada yer alan Huawei Mate 10 satışları oldukça iyi gidiyor ve yeni amiral gemisi Huawei Mate 20’nin görselleri sızdırıldı.

Huawei, dünyanın ilk 3 kameralı akıllı telefonu Huawei P20 Pro‘yu piyasaya sürmüştü. Ardından da Huawei Mate 20 modeli için kollar sıvanmış durumda. Devasa bir ekranla geleceği iddia edilen Huawei Mate 20 ortaya çıktı. Huawei P20 serisi çentikli bir ekran tasarımına sahip iken Mate 20’de bunu görmüyoruz. Huawei daha çok çentikli yerine devasa bir ekran ve bu ekranı incelte bildiği kadar inceltmiş durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”14796″]

Huawei Mate 20 Sızdı! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Samsung’un Note serisini andıran Huawei Mate 20 modeli 18:9 ekranı tercih edecek. 6.9 inç büyüklüğünde oldukça büyük bir ekranla gelecek olan Mate 20,söylenenlere göre yüzde 93 ekran kasa oranı sunacak. Kirin 980 işlemci ile geleceği öngörülen modelde 6 GB RAM bulunacak. Ailenin en üst modelinde üçlü kamera sisteminin kullanılması ise sürpriz olmayacaktır. Şuanda hakkında sadece bu görseli bildiğimizin altını çizelim.

[ilgiliicerik icerik_id=”16507″]


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *