TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 10’un Detayları Sızdırıldı!

Huawei Mate 10'un Detayları Sızdırıldı!

Çinli dev akıllı telefon üreticisi olan Huawei’nin yeni amiral gemisi olan Huawei Mate 10’un tüm detayları sızdırıldı.

Huawei Mate 10 hakkında görüntü, fiyat ve özellik bilgileri sızdı. Huawei’nin bu yılın göz bebeği olacak olan yeni amiral gemisi Huawei Mate 10 olacak. Huawei Mate 10 için render görüntüleri tasarım detayları sızdırılmıştı. Huawei Mate 10, 2017 Ekim tarihinde görücüye çıkacak.

Huawei Mate 10 Yolda!

Huawei CEO’su Ren Zhengfei tarafından açıklanan bir diğer önemli bilgi ise çerçevesiz tasarımdı. Huawei Mate 10’un sahip olacak tahmini özellikleri şöyle; Hem önde hem arkada çift kamera ancak çözünürlükleri henüz belli değil. HiSilicon Kirin 970 işlemciye 6 GB RAM eşlik ediyor. Mate 10, 64 GB dahili depolama hafızasına sahip ve microSD destekli. 4000 mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. Parmak izi okuyucusu ve hızlı şarj özelliği de yer alacak. Huawei Mate 10, 1000 dolar üzerinden mobil pazara giriş yapması beklenmekte.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Eski Galaxy S5 ile Bitcoin Madenciliği

Buğra Noyan

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un %55’i Eski CS:GO Oyuncusu

Buğra Noyan

Nokia Yine Geri Dönüş İçin Çalışıyor!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.