TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 10’dan İlk Tanıtım Video Geldi

Huawei Mate 10'dan İlk Tanıtım Video Geldi

Huawei’nin yeni amiral gemisi olacak olan Huawei Mate 10’dan ilk yeni video geldi. Huawei’den ‘Beklemeye Değer’ Mate 10’un ilk tanıtım videosu yayınlandı!

Huawei’nin büyük ekranlı akıllı telefon serisi Mate serisine yeni bir üye geliyor. Phablet olarak çıkış yapacak olan Huawei Mate 10’dan yeni bir tanıtım videosu geldi.

iPhone 8′e rakip olacağı telefon olarak bahsedildiği Mate 10‘un kamerasında bulunan “LEICA” lensleri ile çok başarılı işler çıkaracak gibi. Huawei P9 ve P10 kameralarında da kullanılan lens çok başarılı işler çıkarmıştı. Mate 10, çerçevesiz ekran ve iddialı bir donanımla gelecek. Yayınlanan ilk tanıtım videosu Huawei Mate 10’un kamera odaklı bir video olmuş. Arka kamerası 12 MP’lik renkli, 20 MP’lik siyah-beyaz bir sensöre sahip olacak. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


CERN Karanlık Maddenin Kuzeni Karanlık Fotonu Aramaya Devam Edecek

Uğur Aydemir

MediaMarkt’ta Okula Dönüş Fırsatları Başladı

Buğra Noyan

240 Hz Ekranlı Casper Excalibur G900 Tanıttıldı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.