Huawei Mate 10 Pro, iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8'i Solladı! - TeknoDiot.com

Huawei Mate 10 Pro, iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8’i Solladı!

Abone Ol 

Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei Mate 10 Pro modeli piyasada bulunan amiral gemileri Note 8 ve iPhone 8 Plus modellerini solladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei Mate 10 Pro modeli piyasada bulunan amiral gemileri Galaxy Note 8 ve iPhone 8 Plus modellerini solladı. DxO Mark, Huawei Mate 10 Pro’ya 97 puan vermeyi uygun gördü. Huawei Mate 10 Pro, 4K çözünürlükte saniyede 30 kare video çekebiliyor.

:: Huawei Mate 10 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Huawei Mate 10 Karşılaştırması

Huawei Mate 10 Pro modeli diğer amiral gemileri Apple’ın iPhone 8 Plus‘ı ile Samsung‘un Galaxy Note 8′iPhone 8 Plus ile Galaxy Note 8‘i geçen Huawei Mate 10 Pro, Pixel 2‘nin 1 puan arkasında kaldı. Huawei Mate 10 Pro‘da bulunan çift kamera diğer akıllı telefonlarda da olmasına rağmen Huawei Mate 10 Pro çift kamera sistemiyle fark yaratmayı başarmış görünüyor. 20 MP Monochrome ve 12 MP RGB olmak üzere çift lensli kamera yer alıyor.

Huawei Mate 10 Pro, iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8'i Solladı!

 

Göz atın:   %100 Elektrikli İlk Yerli Otomobil Tanıtıldı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu