«
Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

Huawei’nin yeni amiral gemileri olacak olan Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro yakın zamanda tanıtılacak. Ancak sızıntılar halen devam etmekte.

Huawei Mate 10 bekleyenler sadece Mate 10 gelecek sansalar da Huawei, Mate 10 Pro modelini de çıkarmak için kollarını sıvamış görünüyor.

Huawei, 16 Ekim 2017 tarihinde Huawei Mate 10 serisini görücüye çıkaracak. Mate 10 serisiyle ilgili sızıntılar devam ediyor. Bu seferde serinin diğer modeli Huawei Mate 10 Pro, ççalışır halde gösteren bir fotoğraf sızdırıldı. Parmak izi tarayıcısı, Mate 9’un aksine ön kısımda yer alacak denilmişti ancak sızdırılan görsele bakınca Mate 10 Pro’nun da parmak izi okuyucusu diğer Huawei modellerin de olduğu gibi arka kısımda yer alabilir.

Huawei Mate 10 Pro, 6.1 inç QHD ekran sahip olması bekleniyor. 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Huawei Mate 10 Pro’nun işletim sistemi tazecik olan Android 8.0 Oreo olacak. Dev 4.000mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. 34MP Leica markalı çift arka kamera ve 16 MP ön kamera yer alacak 

Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *