TeknoDiot
     
     
     

Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi!

Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi!

Huawei’nin yeni amiral gemileri olacak olan Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro yakın zamanda tanıtılacak. Ancak sızıntılar halen devam etmekte.

Huawei Mate 10 bekleyenler sadece Mate 10 gelecek sansalar da Huawei, Mate 10 Pro modelini de çıkarmak için kollarını sıvamış görünüyor.

Huawei, 16 Ekim 2017 tarihinde Huawei Mate 10 serisini görücüye çıkaracak. Mate 10 serisiyle ilgili sızıntılar devam ediyor. Bu seferde serinin diğer modeli Huawei Mate 10 Pro, ççalışır halde gösteren bir fotoğraf sızdırıldı. Parmak izi tarayıcısı, Mate 9’un aksine ön kısımda yer alacak denilmişti ancak sızdırılan görsele bakınca Mate 10 Pro’nun da parmak izi okuyucusu diğer Huawei modellerin de olduğu gibi arka kısımda yer alabilir.

Huawei Mate 10 Pro, 6.1 inç QHD ekran sahip olması bekleniyor. 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Huawei Mate 10 Pro’nun işletim sistemi tazecik olan Android 8.0 Oreo olacak. Dev 4.000mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. 34MP Leica markalı çift arka kamera ve 16 MP ön kamera yer alacak 

Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Wolfteam Sezon Paketleri Oyuncuları Sevindirecek

Buğra Noyan

Kişisel Verilerin İhlalinden Etkilenenlerin Sayısı Açıklandı!

Uğur Aydemir

Xiaomi Mi 9T Ekim Ayında Android 10 Güncellemesi Geliyor!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.