TeknoDiot.com
   
   

Huawei Deneyim Mağazası İlk Günden İlgi Topladı!

Huawei Deneyim Mağazası İlk Günden İlgi Topladı!

HUAWEI Deneyim Mağazası ilk iki gününde 6500 kişinin rekor ilgisiyle 4 milyon TL ciroyu aştı.

HUAWEI’nin 6 Nisan Cumartesi günü İstinyePark’ta hizmete giren Türkiye’deki ikinci Deneyim Mağazası, İstanbullu ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Mağazayı ilk hafta sonunda 6500 kişi ziyaret etti. Deneyim Mağazası’nda sadece ilk iki günde 4 milyon TL’yi aşkın ciro elde edildi.

Huawei’nin İstanbul İstinyePark’ta açılan Türkiye’deki ikinci deneyim mağazası yoğun ilgi görüyor.

6 Nisan Cumartesi günü saat 12:00’da açılan Huawei Deneyim Mağazası, ilk hafta sonunda 6500 kişi tarafından ziyaret edildi. Bu iki günlük süreçte deneyim mağazasında satılan tüm Huawei ürünlerinden 4 milyon TL’nin üzerinde ciro elde edildi.

HUAWEI’nin en yeni ürünlerini birinci elden deneyimleme fırsatı yakalayan tüketiciler, bu ilgilerini uzun kuyruklar oluşturarak gösterdiler. HUAWEI Deneyim Mağazası içerisinde bulunan deneyim alanları, kullanıcıların Huawei akıllı telefonlarının performanslarını kendi telefonları ile karşılaştırmalarına da olanak sağlıyor. Düşük ışık, geniş açı ve portre fotoğrafların çekilmesi için özel olarak tasarlanan alanlar, teknoloji meraklılarını mağaza içerisinde bir fotoğrafçılık yolculuğuna çıkartıyor.

Huawei Deneyim Mağazası İlk Günden İlgi Topladı!

İstinyePark HUAWEI Deneyim Mağazası tüketicilere, markanın akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, aksesuarlar ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunuyor. Tüketiciler mağazada akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı saatleri, bileklikleri, cep telefonu aksesuarlarını, bluetooth hoparlörleri ve daha birçok HUAWEI ürününü deneyimleyebiliyor. Deneyim mağazasının en yoğun ilgi gören ürünleri ise, HUAWEI’nin en yeni amiral gemisi, mobil fotoğrafçılık deneyimini kökten değiştiren P30 ve P30 Pro oldu.

Huawei Deneyim Mağazası İlk Günden İlgi Topladı!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.