Huawei, Daha Fazla Kirin Destekli Cihazı Piyasaya Sürecek - TeknoDiot.com

Huawei, Daha Fazla Kirin Destekli Cihazı Piyasaya Sürecek

Abone Ol 

Huawei gelecek nesil telefonlarında daha çok Kirin işletim sistemini tercih edecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Endüstri içeriden gelen bir rapora göre , Huawei Qualcomm ve MediaTek’e olan güvenini azaltmak için yollar arıyor. Çin firması tarafından atılan açık yol Hi-Silicon SoC’ların üretim ve geliştirilmesinin yoğunlaşmasına yol açacaktır. Bu sayede şirket tüm segmentlerini yonga setleri ile kapatabilecek. Rapor 2019’un bu ikinci yarısında, Huawei akıllı telefonların %60’ının bir Kirin yonga setine sahip olacağını gösteriyor. Yeterince ilginç, geçen yılın aynı dönemine göre %20 artış gösterecek. H2 2018 boyunca, Huawei telefonlarının %40’ı Kirin setleri ile geldi. Zamanında çok ileri gitmemize gerek yok, çünkü H1 2019’da bu işaret %45’te kaldı 2019’un ikinci yarısında, Huawei, Kirin SoC’leri 150 milyondan fazla Huawei el cihazında kullanmak istiyor. Huawei, Daha Fazla Kirin Destekli Cihazı Piyasaya Sürecek

Bu, şirketin tüm yıl için 270 milyon sevkiyat tahminine dayanıyor. Elbette, bu üst seviye segmenti etkilemeyecek, sonuçta Huawei bayrak gemileri Kirin yonga setlerini uzun süredir kullanıyor. Bununla birlikte, Huawei’nin düşük ve orta seviye segmentleri MediaTek ve Qualcomm’un yonga setleri ile besleniyor. 7nm düğümünde yapılan yeni çıkarılan Kirin 810 seti işlerin nasıl değiştiğinin güzel bir örneği. Üst orta seviye aygıtları sürmek için özel bir yonga seti. Huawei’nin en yeni stratejisinde kesinlikle büyük bir rol oynayacak.

Göz atın:   Galaxy S9 ve S9 Plus'ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL