TeknoDiot
   
   

HTC Wildfire X Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

HTC Wildfire X Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Son raporlar, HTC’nin yakın zamanda yeni bir Wildfire akıllı telefon serisi sunabileceğini ortaya koydu.

Söylentiler yakın zamanda Wildfire, Wildfire E, Wildfire E1 ve Wildfire E Plus gibi Wildfire akıllı telefonlarının özelliklerini açıkladı. Aynı serideki Wildfire X adlı bir telefonun bir Android Enterprise listesi, temel özelliklerinden bazılarını ortaya çıkardı.

HTC Wildfire X Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

HTC Wildfire X özellikleri

HTC Wildfire X Android Enterprise listesindeki sızıntıya göre, 19: 9 en boy oranı ve 720 x 1520 piksel HD + çözünürlük sunan bir ekrana sahip olacağı ortaya çıktı. Android 9 Pie işletim sistemi ile çalışıyor. MediaTek Helio P22 yonga seti ve 4 GB RAM ile birlikte yer alıyor.

Bu özellikler, HTC Wildfire X akıllı telefonunun diğer söylentili Wildfire serisi telefonu gibi uygun fiyatlı bir telefon olduğunu gösteriyor. Telefonun Android Enterprise listesinde görüntülenmesi, ekranın üstünde ve altında kalın çerçeveler olduğunu gösterir. Bu yazı itibariyle, Wildfire X ve diğer tüm söylentili Wildfire akıllı telefonların fiyatlandırması ve kullanılabilirliği hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.