HTC U12 Özellikleri Sızdırıldı!

HTC U12 Özellikleri Sızdırıldı!

HTC U12 yakın zamanda tanıtılması beklenen HTC cihazlardan biri. HTC U12’nin özellikleri sızdırıldı. HTC Imagine kod adlı HTC U12 ünlü geliştirici LlabTooFeR tarafından ortaya çıkartıldı.

HTC U12’nin en önemli özelliklerinden biri ise 5G teknolojisini içinde barındırmakta. Son sızıntısında ise HTC U12 modelinde Snapdragon 845 işlemcisinin kullanılacağını söyleyen geliştirici modelin 5.99 QHD+ ekranla geleceğini belirtti.

HTC U12 Teknik Özellikleri

[ilgiliicerik icerik_id=”12634″]

HTC U12, 5.99 QHD+ ekrana sahip olacak. Ayrıca 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanını mevcut. Kamera kısmına bakacak olursak, 12 MP ve 16 MP Sony IMX3xx sensörlü çift kamera diziliminin modelde yer alacağını söyledi. 8 MP ön kamerayla geleceği iddia edilen modelde 3420 mAh batarya, suya ve toza karşı dayanıklılık için IP68 sertifikasına da sahip. Android 8.0 üzerinde çalışan Sense 10 arayüzüyle gelecek olan modelin Nisan ayında tanıtılması bekleniyor.

HTC yüz tanıma teknolojisiyle gelecek. Bakalım HTC U12’nin tanıtım tarihi ne zaman açıklanacak. HTC U12 cihazı HTC’nin en donanımsal ve işlevsel telefonu olacağı kesin.

Göz atın:   HTC Geri Dönüyor! Yeni HTC Amiral Gemisi Telefon Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu