HTC U11 Plus’ın Test Sonuçları Sızdı!

HTC’nin yeni amiral gemisi olacak olan akıllı telefonu HTC U11 Plus kendini gösterdi. HTC U11 Plus’ın Geekbench testi ortaya çıktı.

HTC U11‘in tasarım ve özellikler açısından kullanıcılar tarafından tam not almıştı. HTC U11 Plus, Android 8.0 ile Geekbench’te ortaya çıktı. Biraz gizemli telefon olarak anılmıştı ve bu gizemin perde arkası yavaş yavaş açılıyor.

:: Razer’ın Akıllı Telefonunun Özellikleri Belli Oldu!

:: Razer’ın Akıllı Telefonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

HTC U11 Plus, Geekbench’in testinde ortaya çıktı. Qualcomm’un yeni nesil son işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemci yer alırken bu işlemciye tam 4 GB RAM eşlik ediyor. Android’in en son sürümü Android 8.0 Oreo işletim sistemi bulunuyor. HTC U11 Plus modeli HTC’nin yeni amiral gemisi olacak ve HTC şirketi 2 Kasım’da düzenleyeceği bir etkinlikte cihazı tanıtacak.

Son olarak HTC U11 Plus hakkında bir söylenti bulunuyor. 4 GB RAM kapasiteli versiyonu standart ancak birde 6 GB RAM kapasiteli versiyonu bulunacak. Ancak 6 GB RAM kapasiteli versiyonu Amerika’da satışa çıkacak.

 

Buğra Noyan2129 Posts

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register