HP'den Soğutuculu Kulaklık: Omen Mineframe

HP’den Kulaklarınızı “Soğutan” Oyuncu Kulaklığı

Abone Ol 

HP, Gamescom 2018’de yeni Omen ürünlerini duyurmuştu. HP’nin Omen Mineframe kulaklığı yepyeni bir teknoloji sayesinde kulak soğutabilecek.

HP’nin oyuncu ekipmanları ve ürünlerinin bulunduğu seri olan Omen’ın yeni oyuncu kulaklığı Gamescom 2018’de dikkatleri üzerine çekti. Soğutuculu mouse vs. görmüştük ancak ilk defa soğutuculu bir oyuncu kulaklığı görmekteyiz.

Oyuncuların kulaklarında uzun saatler kalan kulaklıklar her zaman bunaltıcı olmuştur. HP’den bu duruma bir cevap geldi ve içerisinde soğutma sistemi olan Omen Mineframe oyuncu kulaklığını tanıttı.

HP'den Kulaklarınızı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yaz aylarında oyuncuların en büyük dertlerinden olan kulaklarının terlemesine karşı pek çok önlem alınmış olmasına rağmen HP’nin yeni patenti bu sorunu ortadan kaldıracak gibi gözüküyor. Gamescom fuarında Omen Mineframe kulaklığını duyuran HP, kulaklık içerisinde termoelektrik teknolojisini donattığını, böylelikle oluşabilecek terlemenin engellenebileceği ifade edildi.

HP'den Kulaklarınızı

Omen Mineframe’in USB’yle bağlanıyor ve kulak içerisindeki termoelektriğin buradan aktif olarak çalışıyor. Kulaklığın şarjlı olmasının mümkün olmadığı belirtiliyorken gürültü önleme sayesinde de üst düzey performans sunduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor.

Eğer benimde kulakların artık rahat etsin diyorsanız 200 doları gözden çıkarın deriz. HP Omen Mineframe’ın 200 dolar fiyat etiketine sahip. Kulaklığın Ekim ayından itibaren çeşitli pazarlarda satışa sunulacak.

Göz atın:   HyperX Pulsefire Haste Oyun Faresi Artık NVIDIA Reflex ile Uyumlu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu