Honor MagicBook Tanıtıldı! Honor MagicBook Özellikleri
TeknoDiot.com
 
  

Honor’dan 12 Saat Çalışabilen Yeni Dizüstü: MagicBook

Honor'dan 12 Saat Çalışabilen Yeni Dizüstü: MagicBook

Ülkemize kısa zaman önce resmi olarak giriş yapan Honor sadece akıllı telefonla kalmayarak PC sektöründe de ilk adımını atmış bulunuyor. Honor, tek şarjla 12 saat çalışabilen MagicBook dizüstü PC’sini tanıttı.

Honor MagicBook Özellikleri:

Honor, MagicBook ile dizüstü pazarında da iddialı giriş yapmaya hazırlanıyor. Honor MagicBook‘ta 14 inç Full HD IPS bir ekran bulunuyor. Intel Core i5-8250U ve Core i7-8550U işlemcileri yer alan modelde, 4 GB / 8 GB RAM ve 256 GB SSD bulunuyor. 57 Wh kapasitesinde bir pille geliyor. Bu pil ve özel optimizasyonlar ile 12 saat video oynatabilen bilgisayar, dört adet hoparlör ile harici çözümlere olan ihtiyacı ortadan kaldıracak.

[ilgiliicerik icerik_id=”15671″]

Honor'dan 12 Saat Çalışabilen Yeni Dizüstü: MagicBook

Honor MagicBook’un üç farklı renk seçenekleri yer alıyor. Honor MagicBook, beklenen tüm modern portları da ince gövdesinde barındırıyor. Windows 10 işletim sistemi ile kutusundan çıkıyor. Ayrıca Honor MagicBook’ta yerleşik parmak izi sensörü de mevcut olduğunun altını çizelim. Honor MagicBook ilk olarak Asya ülkelerinde satışa çıkacak. Core i5 işlemcili modeli 800 dolar, i7 işlemcili modeli ise 910 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak.

Honor'dan 12 Saat Çalışabilen Yeni Dizüstü: MagicBook

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


NVIDIA GeForce GTX 1650 Bellek Kapasitesi Sızdırıldı!

Buğra Noyan

20 Bin TL’lik Kavisli Oyuncu Monitörü Acer Predator X35 Neler Sunuyor?

Buğra Noyan

ASRock 4 Adet Yeni RX 500 Serisi Ekran Kartı Modellerini Duyurdu

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.