Honor Cihazlar Türkiye’ye Geliyor!

Ülkemizde bulunmayan akıllı telefon serisi olan Honor cihazlar Türkiye’ye geliyor. Honor şirketi 2013 yılında kurulan bir şirket olarak bugüne kadar birçok akıllı telefon duyurdu.

Honor markası ve şirketin popüler akıllı telefonları Türkiye’ye geliyor. Kurulduğu dönemden bu yana 74 ülke pazarına girmeyi başaran şirketin yeni durağı Türkiye oluyor. Aslen Çinli bir şirket olan Honor ülkemizde malesef satışta değildi, diğer Çinli firma olan Xiaomi’de ülkemizde resmi satıcısı yok ancak ithalatçı firmalar tarafından satılmakta.

Honor, Türkiye üzerinde resmi satış desteğine sahip değildi. Ama Çin’deki büyüme hacmini dünya geneline yansıtan firma artık Türkiye’de resmi satış yapacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”11971″]

Honor Global Başkanı George Zhao Açıklamada Bulundu

Honor Cihazlar Türkiye'ye Geliyor!

“Honor gibi, Türkiye fırsatlarla dolu ve potansiyeli yüksek bir ülke. Yeni ürün ekosistemimizle Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptığımızı duyurmaktan heyecan duyuyorum. En iyi ürünlerimizi ve marka deneyimimizi rekabetçi bir fiyat seviyesinde pazara sunacağız ve Türkiye’deki gençler için güçlü bir alternatif olacağız. ”

Çinli akıllı telefon üreticisi Honor Avrupa ve Kuzey Amerika pazarlarına adım atmış ve bu bölgelerde istediği büyümeyi yakalamıştı.

Göz atın:   Kalem ve Klavye Desteğine Sahip Honor ViewPad 6 Tanıtıldı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu