TeknoDiot
     
     
     

Honor 9 Lite’dan Satış Rekoru

Honor 9 Lite'dan Satış Rekoru

Huawei’nin fiyat/performans markası Honor yakın zaman önce Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmıştı. Honor 9 Lite modeli satış rekoru elde etti.

Honor 9 Lite vee Honor 7X modeli ile Türkiye pazarına ilk adımını atmış oldu. Honor markası daha çok gençlere hitap eden akıllı telefon üretmekte. Renk ve fiyat konusunda oldukça ilgi çekici diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14392″]

Bu ilgi çekicilik boşa çıkmamış ki Honor cihazlar gerçekten iyi satış rakamları elde etmekte. Honor’un Çin dışındaki satışları Ocak-Nisan 2018 tarihleri arasında, 2017’nin aynı dönemine kıyasla iki kat arttı. Dünya genellinde oldukça iyi bir ivme yakaladı. Honor 9 Lite, Hindistan’daki e-ticaret sitesi Flipkart’ın en çok satan ürünü olmayı başardı. Honor 9 Lite, ayrıca Vietnam’daki Tiki’deki kısa süreli indirim kampanyasının ilk dakikalarında tükenerek e-ticaret sitesinin aylık en çok satılan 10 ürün listesine girerek satış rekoru elde etmiş oldu. Nisan ayında Türkiye’de satışa çıkan Honor 9 Lite, ultra ince yapısı, zarif görünümü ve 2,5D cam arka kaplama sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Honor 9 Lite'dan Satış Rekoru

Yeni bir cihaz ve gerçekten çok satan olacaktır bu gidişata bakıldığı zaman. Ülkemizde de Türkiye Resmi Honor garantisinde olduğu için kullanıcılar düşünmeden alıyor. Honor 9 Lite, yeni ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimini tüketicilerin parmaklarının ucuna taşıyor. Fiyat ve performans açısından Xiaomi modelleri ile yarışacak diyebiliriz. İlerleyen dönemlerde de satış rakamları net şekilde Honor tarafından açıklanacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi!

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Note 8’in Uygulamalarını Telefonunuzda Kullanın

Buğra Noyan

Redmi K30 5G 2 Saat İçinde Tükendi!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.