teknodiot.com
   
     

Honor 9 Lite’dan Satış Rekoru

Honor 9 Lite'dan Satış Rekoru Akıllı Telefon Haberleri Honor Haberleri

Huawei’nin fiyat/performans markası Honor yakın zaman önce Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmıştı. Honor 9 Lite modeli satış rekoru elde etti.

Honor 9 Lite vee Honor 7X modeli ile Türkiye pazarına ilk adımını atmış oldu. Honor markası daha çok gençlere hitap eden akıllı telefon üretmekte. Renk ve fiyat konusunda oldukça ilgi çekici diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”14392″]

Bu ilgi çekicilik boşa çıkmamış ki Honor cihazlar gerçekten iyi satış rakamları elde etmekte. Honor’un Çin dışındaki satışları Ocak-Nisan 2018 tarihleri arasında, 2017’nin aynı dönemine kıyasla iki kat arttı. Dünya genellinde oldukça iyi bir ivme yakaladı. Honor 9 Lite, Hindistan’daki e-ticaret sitesi Flipkart’ın en çok satan ürünü olmayı başardı. Honor 9 Lite, ayrıca Vietnam’daki Tiki’deki kısa süreli indirim kampanyasının ilk dakikalarında tükenerek e-ticaret sitesinin aylık en çok satılan 10 ürün listesine girerek satış rekoru elde etmiş oldu. Nisan ayında Türkiye’de satışa çıkan Honor 9 Lite, ultra ince yapısı, zarif görünümü ve 2,5D cam arka kaplama sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Honor 9 Lite'dan Satış Rekoru Akıllı Telefon Haberleri Honor Haberleri

Yeni bir cihaz ve gerçekten çok satan olacaktır bu gidişata bakıldığı zaman. Ülkemizde de Türkiye Resmi Honor garantisinde olduğu için kullanıcılar düşünmeden alıyor. Honor 9 Lite, yeni ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimini tüketicilerin parmaklarının ucuna taşıyor. Fiyat ve performans açısından Xiaomi modelleri ile yarışacak diyebiliriz. İlerleyen dönemlerde de satış rakamları net şekilde Honor tarafından açıklanacaktır.