Hitman Ücretsiz Oldu

Oyuncuların gönlünde taht kuran Hitman oyunu büyük bir sürprizle karşımıza çıktı. Her şeyden önce bir Hitman’in kısa geçmişini inceleyelim isterseniz.

Hitman şuanda IO Interactive tarafından geliştirilmekte. Oyun bir tek PC‘ye değil,konsol sürümlerine de çıkışını gerçekleştirmiş bir oyun. Hitman oyunlarını çıkış tarihlerine göre sıralarsak:

Hitman Codename 47 (2000) , Hitman Silent Assassin (2002) , Hitman Contracts (2004) , Hitman Blood Money (2005), Hitman Absolution (2012), Hitman (2016) 47 Numarası Hitman‘in kafasının arkasındaki barkod numaralarının son iki harfidir.

https://teknodiot.com/h1z1-kisa-sureligine-ucretsiz-olacak-7590.html

Hitman Ücretsiz Oldu

Hitman dünyadaki en tehlikeli suçluların yarattığı bir klondur.Kısaca bir tarihe baktıktan, sonra galiba artık Hitman‘in ”ücretsiz” olma durumuna gelebiliriz.15 Aralık akşam saatleri itibariyle Hitman‘in Steam sayfasına girerseniz oyunun indirme butonunda direk ”Oyunu Oyna!” yazısı sizi karşılıyor.  Ancak oyuncuların kafasına takılan bir soru oluştu. Bir çok kişi oyunun sadece ilk bölümünün ücretsiz, diğer kısımlarının ise ücretli olduğunu savunuyor. Diğer kesim de oyunun bölüm olarak değil tamamen ücretsiz olduğunu savunuyor. Olayı çözmek istediğim için bende Steam sayfasındaki şu yazıyı çevirmeye çalıştım.

Hitman Ücretsiz Oldu

Yanlış çevirmiyorsam burada sadece Holiday’e (Noel) özel bir kampanya olduğunu ve oyunun sadece ilk bölümünün ücretsiz olduğunu söylüyor.Yani oyunun Paris bölümü. Ben oyunu aldım,ve Steam kütüphanem de dediklerimi destekler nitelikte şu görüntü oluştu. Yani üstteki resimden de anlaşılabileceği gibi size oyunun sadece ilk bölümü verilmekte. (15 GB yer istiyor,9.2 GB ise indirme boyutu var). Eğer sizde oyunun ilk bölümünü ücretsiz bir şekilde alıp, bir bölümlüğüne dahi olsa bu keyfi tatmak istiyorsanız, sizi şöyle alalım Hitman’ı buradan indireceksiniz.

Göz atın:   Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu