TeknoDiot.com
 
 
Image default
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!

Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!


Android‘te en iyi keskin nişancı oyunu denince ilk akla gelen Hitman Sniper oyunudur. Hitman Sniper oyunu kısa süreliğine Play Store’da olacak!

Artık 2017 yılının son günlerindeyiz. 2018 yılı yaklaşıyor ve oyun firmaları yavaş yavaş indirime veya da ücretsiz oyun sunmaktalar. Oyuncular geçen haftadan itibaren ücretsiz oyun haberlerini teknodiot.com‘da çokça görmüşlerdir. Yılın sonuna yaklaştıkça bir çok ürün ve oyunda mükemmel indirimler olmasının dışında bazı oyunların belli bir süre için tamamen ücretsiz olmaya başladığını biliyoruz.

Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!

https://teknodiot.com/ubisoftdan-3-oyun-ucretsiz-assassins-creed-iv-black-flag-watch-dogs-world-in-conflict-8098.html

Android işletim sisteminin resmi mağaza uygulaması Google Play Store’un en popüler keskin nişancı oyunu olan Hitman Sniper, 7 gün boyunca ücretsiz olacak. Hitman Sniper’da iki adet mod sizi bekliyor olacak. Birinci mod Montenegro (oyunun ana hikaye modu) ikincisi ise, Death Valley (zombilerle dolu olan hayatta kalma modu). Hitman Sniper oyununu indirmek için tıklayın.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Wolfteam Dergisi’nin Yeni Sayısı Satışta!

Hüseyin Ceylan

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Sızdırıldı

Buğra Noyan

TP-Link Tether ile Ev WiFi Ağı Her Yerden Yönetilebiliyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.