Hitman Sniper Ücretsiz Oldu! - TeknoDiot.com

Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!

Abone Ol 

Android‘te en iyi keskin nişancı oyunu denince ilk akla gelen Hitman Sniper oyunudur. Hitman Sniper oyunu kısa süreliğine Play Store’da olacak!

Artık 2017 yılının son günlerindeyiz. 2018 yılı yaklaşıyor ve oyun firmaları yavaş yavaş indirime veya da ücretsiz oyun sunmaktalar. Oyuncular geçen haftadan itibaren ücretsiz oyun haberlerini teknodiot.com‘da çokça görmüşlerdir. Yılın sonuna yaklaştıkça bir çok ürün ve oyunda mükemmel indirimler olmasının dışında bazı oyunların belli bir süre için tamamen ücretsiz olmaya başladığını biliyoruz.

Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!

https://teknodiot.com/ubisoftdan-3-oyun-ucretsiz-assassins-creed-iv-black-flag-watch-dogs-world-in-conflict-8098.html

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Android işletim sisteminin resmi mağaza uygulaması Google Play Store’un en popüler keskin nişancı oyunu olan Hitman Sniper, 7 gün boyunca ücretsiz olacak. Hitman Sniper’da iki adet mod sizi bekliyor olacak. Birinci mod Montenegro (oyunun ana hikaye modu) ikincisi ise, Death Valley (zombilerle dolu olan hayatta kalma modu). Hitman Sniper oyununu indirmek için tıklayın.

Göz atın:   Black Desert 2020 Yılında En İyi MMORPG Oyunu Seçildi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu