«
Hitman Sniper Ücretsiz Oldu! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

Android‘te en iyi keskin nişancı oyunu denince ilk akla gelen Hitman Sniper oyunudur. Hitman Sniper oyunu kısa süreliğine Play Store’da ücretsiz olacak!

Çoğumuzun da bildiği üzere Google Play Store’da belirli aralıklarla ücretli içerikler, sınırlı süreler için ücretsiz sunulmakta. Bugün ise Square Enix’in popüler mobil oyunu Hitman Sniperkısa süreliğine ücretsiz indirilebilir hale getirildi! Oyun firmaları yavaş yavaş indirime veya da ücretsiz oyun sunmaktalar.

[ilgiliicerik icerik_id=”17337″]

Hitman Sniper Ücretsiz Oldu! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri

Oyuncular geçen haftadan itibaren ücretsiz oyun haberlerini teknodiot.com‘da çokça görmüşlerdir. Bu seferde mobil oyun olarak indirimler başladı. Android işletim sisteminin resmi mağaza uygulaması Google Play Store’un en popüler keskin nişancı oyunu olan Hitman Sniper, kısa süreliğine ücretsiz olacak. Hitman Sniper’da iki adet mod sizi bekliyor olacak. Birinci mod Montenegro (oyunun ana hikaye modu) ikincisi ise, Death Valley (zombilerle dolu olan hayatta kalma modu).

[ilgiliicerik icerik_id=”16193″]

Hitman Sniper oyununu indirmek için tıklayın. Google Play Store’da 4.6 yıldız ve 1-5 milyon indirme oranına ulaşmış bulunmakta. Hitman Sniper 508 MB‘lik bir boyutu olduğunu ve sadece kısa süreliğine ücretsiz indirilebileceğini belirtmeden geçmeyelim. Oyun bu süre sonunda Google Play Store üzerinden 2,99 TL karşılında indirilebilir olacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *