Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!

Android‘te en iyi keskin nişancı oyunu denince ilk akla gelen Hitman Sniper oyunudur. Hitman Sniper oyunu kısa süreliğine Play Store’da ücretsiz olacak!

Çoğumuzun da bildiği üzere Google Play Store’da belirli aralıklarla ücretli içerikler, sınırlı süreler için ücretsiz sunulmakta. Bugün ise Square Enix’in popüler mobil oyunu Hitman Sniperkısa süreliğine ücretsiz indirilebilir hale getirildi! Oyun firmaları yavaş yavaş indirime veya da ücretsiz oyun sunmaktalar.

[ilgiliicerik icerik_id=”17337″]

Hitman Sniper Ücretsiz Oldu!

Oyuncular geçen haftadan itibaren ücretsiz oyun haberlerini teknodiot.com‘da çokça görmüşlerdir. Bu seferde mobil oyun olarak indirimler başladı. Android işletim sisteminin resmi mağaza uygulaması Google Play Store’un en popüler keskin nişancı oyunu olan Hitman Sniper, kısa süreliğine ücretsiz olacak. Hitman Sniper’da iki adet mod sizi bekliyor olacak. Birinci mod Montenegro (oyunun ana hikaye modu) ikincisi ise, Death Valley (zombilerle dolu olan hayatta kalma modu).

[ilgiliicerik icerik_id=”16193″]

Hitman Sniper oyununu indirmek için tıklayın. Google Play Store’da 4.6 yıldız ve 1-5 milyon indirme oranına ulaşmış bulunmakta. Hitman Sniper 508 MB‘lik bir boyutu olduğunu ve sadece kısa süreliğine ücretsiz indirilebileceğini belirtmeden geçmeyelim. Oyun bu süre sonunda Google Play Store üzerinden 2,99 TL karşılında indirilebilir olacak.

Göz atın:   Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu