Yeni Hitman Oyunu Yolda!

Abone Ol 

Oyuncuları sevindirecek haber diyebiliriz. Hitman sever birçok oyuncu var ve yeni oyun için bazılarının gözleri yollarda diyebiliriz. Yeni oyun Hitman: Sniper Assassin adı altında görüldü.

Australian Classification üzerinde fark edilen Hitman: Sniper Assassin, bir video oyunu olarak görünüyor ve oyunun aldığı sınıflandırma ise +15 olarak görünmekte. yeni Hitman oyunu, Hitman: Sniper Assassin adı altında listelendi. Uzun zamandır yeni bir Hitman oyunu göremedik. listelediği oyun, Avusturyalı sınıflandırma kurumu Australian Classification’ın sızdırılan listesinde yeni Hitman oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

[ilgiliicerik icerik_id=”14667″]

Yeni Hitman Oyunu Yolda!

IO Interactive‘in elinde olan Hitman markasının henüz nasıl şekilleneceğini uzun süredir merak konusu gerçekten. Uzun bir aradan sonra yeni Hitman oyunu nasıl olacak merak ediyoruz açıkcası. Ancak bir önceki oyunun mekanikleri biraz daha geliştirilirse ve seriye güzel bir hikaye yedirilirse, oldukça güzel bir oyun oyuncular ile birlikte buluşabilir. Sızdırılan liste sayesinde Hitman, böylelikle resmiyete dökülmüş oldu diyebiliriz.

Yeni Hitman Oyunu Yolda!

Yaz aylarında düzenlenen E3 2018 fuarında tanıtılması beklenen Hitman: Sniper Assassin oyunu isminden de anlaşılacağı gibi keskin nişancılık ön planda olacak. Hitman Sniper Assassin ismi bulunsada gelecek günlerde hakkında daha fazla bilgi muhakkak gün yüzüne çıkacaktır.

Göz atın:   Haftanın En Çok Satan Oyunları

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu