Hitman: Definitive Edition 15 Mayıs Geliyor!

Hitman: Definitive Edition 15 Mayıs’ta Geliyor!

Abone Ol 

Hitman: Definitive Edition konsol ve bilgisayar platformlar için çıkış tarihini 15 Mayıs olarak açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Aksiyon ve macera sevenlerin oyunu olarak bilenen Hitman, 2018 model yeni paketi ile birlikte oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. Grafikler bakımdan kusursuza yakın bir sonuç ile karşımıza çıkacak olan yapım, diğer serileride içinde kapsayacak bir paket olarak kullanıcılara sunulacak.

Oyunun platforma göre boyutlarında değişiklik gösterileceği de yapımcı firma tarafından açıklandı. Minimum 12 GB olarak yayınlanacağının açıklaması ek olarak belirtildi.

Oyun birleştirilmiş paket olarak sunulacağı gibi diğer serilerinden daha fazla görevede sahip olacağını söyleyebiliriz. Yapılan bir kaç değişiklik ile de ses kalitesinden dolayı kendimizi oyunun içinde hissedeceğimizi de söyleyebiliriz.

Göz atın:   4.000 Dolar Ödemezsen Hitman Senin İçin Gelecek!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL