TeknoDiot.com
   
   

Hepsiburada.com Satılıyor!

Hepsiburada.com Satılıyor! e-Ticaret Haberleri İnternet Haberleri Sektörel Haberler

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi olan Hepsiburada.com satılıyor. Hepsiburada.com’dan yapılan açıklamaya kulak verelim.

Hepsiburada.com, diğer girişimler gibi yabancı bir firmaya satılacağını resmen duyurdu. Hepsiburada.com, dünyaca ünlü yatırım ve finansman şirketi olan Goldman Sach ile satış teklifleri için anlaştığını bugün resmi bir şekilde açıkladı.

Hepsiburada.com’un CEO’su Hanzade Doğan Boyner, Hepsiburada.com’un satış teklifleri için Goldman Sach Group ile anlaştığını ve bu anlaşmanın Türkiye’nin en büyük teknoloji girişimi çıkışına aracılık edeceğinin altını çizdi ve sözlerine şöyle devam etti, Türkiye’de e-tiracet pazarının oldukça fazla potansiyelinin olduğunu, Hepsiburada.com olarak rakiplere karşı yıkıcı değil yapıcı bir yaklaşım gösterdiklerini” açıkladı.

:: Günde Kaç Saat Telefona Bakıyoruz?

:: Sony’nin Başı Dertte!

Hepsiburada.com Satılıyor! e-Ticaret Haberleri İnternet Haberleri Sektörel Haberler

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Hepsiburada.com, ayda 70 milyon tekil ziyaretçiye ulaşıyor. Ayda ortalama 12 milyon ürün satıyordu. Bu rakamlar oldukça fazla. 2017 yılı içerisinde %40 büyüme hedefleyen Hepsiburada.com sitesi Goldman Sach şirketine ne kadar satılacağı henüz bilinmemekte.