Hdfilmdeposu ile Karateci Çocuk İzle
TeknoDiot.com
 
  

Hdfilmdeposu ile Karateci Çocuk İzle

Hdfilmdeposu ile Karateci Çocuk İzle

İlki 1984 yılında vizyona giren ve The Karate Kid, Bay Miyagi, Daniel Laruso gibi film kahramanlarının hafızalarımıza kazındığı, sinema tarihinin kült filmleri arasında yer alan önemli baş yapıtlardan birisi.

İlk vizyona girdiğinde dünyanın her noktasın beğenilen Karateci Çocuk 1, 1986 yılında çekilen ikinci filmle de başarısını sürdürmeye devam etmiştir. Seriye son noktayı ise Columbia Pictures imzasıyla 2010 yılında vizyona giren Karateci Çocuk: http://www.hdfilmdeposu.com.tr/the-karate-kid-film-izle Filmi koymuştur. İlk iki filmde olduğu gibi Karate sporuyla ilgilenen ve başarı kazanmaya çalışan bir çocuğun hikayesine odaklanan senaryosunda, motivasyon, çalışma, disiplin ve hırs gibi etkenlerin de yardımıyla başarıya ulaşarak hayatı değişen bireyler konu alınmıştır.

 

Senaryoya göre henüz 12 yaşında olan Dre Parker (Jaden Smith) annesinin yeni işi nedeniyle alışık olduğu mahallesinden ve arkadaşlarından ayrılarak Çin’e taşınmak zorunda kalır. Çin’de yeni bir hayata başlayan 12 yaşındaki Parker, zor da olsa buradaki yaşama ayak uydurmaya kararlıdır. Çinli arkadaşlarının arasında yaşayan tek Amerikalı ve Zenci olan Parker, okulda aşık olduğu Meiying adlı bir kızın belalısı olan Cheng tarafından sürekli olarak sıkıştırılmakta ve tehdit edilmektedir. Okulun karate şampiyonu olan Cheng’i (Zhenwei Wang) alt edebilmeyi kafasına koyan Parker, M. Han adında eski bir karate ustasıyla tanışır ve ondan karate öğretmesi için yardım ister. Zorlu bir antrenman ve öğrenme sürecinden geçen Parker, karate sporunun yalnızca dövüşmekten ibaret olmadığını, aynı zamanda kendini kontrol edebilme olgunluk sporu olduğunu anlayacak mıdır? Bunun yorumunu size bırakarak, bu muhteşem filmi www.HDfilmdeposu.com.tr üzerinden izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Başrollerini Jackie Chan, Jaden Smith, Wenwen Han, Taraji P. Henson, Zhenwei Wang, Yu Rongguan, Luke Carberry, Shila Lu gibi ünlü isimlerin oynadığı Karateci Çocuk izle filminde, yönetmen koltuğunda Harald Zwart oturmakta. 40 milyon dolarlık bütçesiyle 1986’da vizyona giren ilk filmin günümüze uyarlanan şekli olduğu belirtilen Karateci Çocuk filmini, Hdfilmdeposu sitesinden Full HD kalitesinde izleyebilir, farklı player seçenekleriyle donma ve kesilme sorunu olmadan film zevkini yaşayabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Mi Watch Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Legends of Runeterra, PC ve Mobil İçin Resmi Olarak Çıktı

Buğra Noyan

BİM’e Gelecek Teknolojik Ürün Fırsatları

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.