Haftanın Oyun Önerileri #2

Haftanın Oyun Önerileri #2

Abone Ol 

[sp-related style=”dark” id=”27036″]

Age of Empires II HD

Empires II Age: HD Edition, orijinal oyunun hayranları ve yeni oyuncular benzer şekilde klasik Age of Empires II deneyimine aşık olacak. Kings of Age ve Conquerors genişlemesinin tüm orijinal tek oyuncu kampanyalarını keşfedin, binlerce yıllık tarihi kapsayan 18 uygarlık arasından seçim yapın ve çağlar boyunca dünya hakimiyeti arayışınız sırasında diğer Steam oyuncularına meydan okumak için çevrimiçi olun. Orijinal olarak Ensemble Studios tarafından geliştirilen ve Hidden Path Entertainment, Skybox Labs ve Forgotten Empires tarafından yüksek çözünürlükte yeniden tasarlanan Microsoft Studios, Age of Empires II: HD Edition’ı Steam’e getirmekten gurur duyuyor!

Haftanın Oyun Önerileri #2

[alert type=”info” close=”true”]DİĞER OYUNLARA AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ![/alert]

Göz atın:   World of Warcraft: Shadowlands'ın Konusu Ölüler Diyarı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu